Blisko ludziPies na balkonie robi furorę. Ludzie już go kochają

Pies na balkonie robi furorę. Ludzie już go kochają

Pies na balkonie jest coraz bardziej popularny
Pies na balkonie jest coraz bardziej popularny
Źródło zdjęć: © Facebook.com
07.09.2021 18:58

Na jednym z balkonów w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz dość często można zobaczyć psa. To uroczy biszkoptowy golden retriver. Internauci robią mu zdjęcia i dzielą się nimi w sieci. Doszło do tego, że "słodki pies na balkonie" został oceniony jako godna polecenia gdańska atrakcja turystyczna.

Profil na Facebooku, o którym mowa nosi nazwę "Pies z balkonu na rogu Politechnicznej i Bohaterów Getta Warszawskiego". Piękne zwierzę pręży się na balustradzie. To golden retriver o kremowozłotym umaszczeniu. Pies od czasu do czasu spogląda na ludzi i samochody. Przechodnie robią mu zdjęcia, którymi dzielą się w sieci.

Natychmiast skradł serca internautów

"Słodki pies na balkonie" ma chętnie odwiedzany profil na Facebooku, a jego strona w wyszukiwarce Google doczekała się już ponad 750 recenzji. Jako atrakcję turystyczną oceniono go na 4,9 w pięciostopniowej skali. Niebawem popularnością wyprzedzi takie miejsca i zabytki Gdańska jak Fontanna Neptuna, Długi Targ i ulica Długa, Wyspa Spichrzów, Wielka Zbrojownia czy słynny Żuraw.

Miejsce, w którym można podziwiać psa na balkonie zostało odnotowane na mapach Google. Internauci odwiedzają je i publikują zdjęcia psa w sieci.

Tak piszą o zwierzaku jego fani

"Pies ten jest wprost niesamowity. Napełnia moje ciało ciepłem, czuję się bezpiecznie, kiedy go widzę. Balkon tworzy swego rodzaju fortecę tego psa, który uwięziony jest niczym czarodziej, ale taki dobry. Słodziak. Pozdrawiam."

"Z niecierpliwością oczekuję wpisania tej atrakcji turystycznej na światową listę UNESCO. Ponadto uważam, iż tablica pamiątkowa jest tylko kwestią czasu i formalności. Serdecznie polecam. Warto zwiedzać takie miejsca."

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!