Pilnie strzeżona tajemnica. Mało kto wie, z kim jest związany

Pilnie strzeżona tajemnica. Mało kto wie, z kim jest związany

Jaki naprawdę jest Tadeusz Sznuk?
Jaki naprawdę jest Tadeusz Sznuk?
Źródło zdjęć: © Facebook | TVP VOD
24.11.2023 09:22, aktualizacja: 24.11.2023 11:40

Nie udało się to do tej pory żadnemu uczestnikowi programu "Jeden z dziesięciu". Pan Artur Baranowski odpowiedział na wszystkie pytania, zdobywając przy tym maksymalną ilość punktów. Kultowy teleturniej od prawie 30 lat prowadzi Tadeusz Sznuk. Nie każdy wie, jaki jest prywatnie i z kim jest związany.

Tadeusz Sznuk jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Rozpoznawalność zdobył przede wszystkim dzięki programowi "Jeden z dziesięciu", jednak słuchacze Programu I Polskiego Radia doskonale kojarzą również jego głos. Niewiele osób jednak wie, jaki jest prywatnie.

Jaki Tadeusz Sznuk jest prywatnie?

Dziennikarz jest jedną z najbardziej tajemniczych osób w polskim show-biznesie. Nie tylko rzadko udziela wywiadów, ale również nie pojawia się na imprezach branżowych. Bardzo trudno jest także znaleźć na jego temat informacje w internecie.

Mimo że Tadeusz Sznuk od lat konsekwentnie chroni prywatność, w kilku wywiadach uchylił rąbka tajemnicy na swój temat. Okazuje się, że nie do końca jest taki, jakim mógł nam się wydawać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Jestem nerwusem. W teleturnieju muszę być spokojny nie tylko z pozoru, ale też z racji jednego drobnego zapisu w regulaminie, który mówi, że we wszystkich sprawach wątpliwych decyduje głos prowadzącego. No to się opanowuję. Jednak później odreagowuję na otoczeniu" - zdradził w rozmowie z Ewą Jaśkiewicz.

Życie prywatne Tadeusza Sznuka

Tadeusz Sznuk nigdy nie ukrywał, że jego pasją jest lotnictwo. Zresztą to dzięki pracy w mediach zaczął się tym interesować.

"Zostałem lotnikiem po znajomości… Miałem dla radia nagrać materiał związany z lotnictwem, ale niełatwo nielotowi zdobyć zaufanie środowiska lotniczego. Stwierdziłem więc, że muszę jakoś w nie wejść" - powiedział niegdyś w Onecie.

Mniej wylewny jest za to w kwestii swojego życia osobistego. Przez wiele lat nie było wiadomo czy jest z kimś związany. Wyjawił to jednak w 2006 roku podczas rozmowy z Barbarą Trusińską. Okazało się wówczas, że ma nie tylko żonę, ale również dzieci, które nie chcą mieć nic wspólnego z show-biznesem.

"Dzieci przyjrzały mi się dobrze i trzymają się od mediów z daleka" - powiedział w tej samej rozmowie Sznuk.

Z kolei w Onecie zdradził, jakie jego żona może mieć o nim zdanie.

"O czym myśli kobieta, tego żaden mężczyzna nigdy nie może być pewien, ale nie wiem, czy dobre wychowanie pozwoliłoby panu zacytować to, co miałbym do powiedzenia" - przyznał z rozbrajającą szczerością gospodarz programu "Jeden z dziesięciu".

W 2014 roku potwierdził, że jest ojcem trójki dzieci. Dwóch synów zostało informatykami, a córka psycholożką. Przy okazji prezenter zdradził, że jest już też dziadkiem.

"Dostałem od znajomych koszulkę z napisem 'Najlepszy dziadek na świecie'. Choć tak naprawdę w to nie wierzę, więc jej nie noszę, by nie usłyszeć protestu. No ale dogadujemy się" - powiedział w Onecie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl