Planują rozstanie. Oto lista trzech znaków

Planują rozstanie. Oto lista trzech znaków

Którym parom grozi rozstanie?
Którym parom grozi rozstanie?
Źródło zdjęć: © Getty Images | Zoran Mircetic
28.12.2023 13:17, aktualizacja: 28.12.2023 13:34

Gdy kolejny rok się kończy, wiele osób odczuwa potrzebę zmian. Na powitanie nowego wypada wysprzątać swój dom i… życie. Warto wiedzieć zawczasu, które znaki szykują się do zakończenia związków. Gwiazdy nigdy się nie mylą.

W takim momencie roku związki często dobiegają końca, nawet te długoletnie, które wydawały się najtrwalsze. Trudno jednak winić o to sam grudzień – nieważne, jak ponury czy depresyjny. Na wspólne szczęście pracuje się razem, a jeśli czegoś zabraknie… Cóż, czasami nie warto kurczowo trzymać się przeszłości, tylko nastawić na nowe i wspaniałe rzeczy, które nas czekają. Poniżej przedstawiamy listę trzech znaków zodiaku, które najprawdopodobniej rozstaną się z partnerem jeszcze w tym roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bliźnięta zapragną nowych wyzwań i atrakcyjnych znajomości

Osoby urodzone w tym znaku łatwo ulegają zmiennym nastrojom, a dodatkowo mają niedobry zwyczaj uciekania przed trudnościami. Jeśli trwają w związku już od pewnego czasu, prawdopodobnie zaczynają się nudzić, a to zawsze zły znak. Partnerowi bardzo trudno jest zatrzymać Bliźnięta, które powoli się oddalają, dlatego lepiej świadomie pozwolić im odejść – dla własnego dobra. Zatęsknią dopiero, gdy sprzyjający los się od nich odwróci, ponieważ w roku 2024 nie mają widoków na ciekawe znajomości. Wręcz przeciwnie – gwiazdy ostrzegają, że Bliźnięta w końcu zrozumieją, czym jest samotność.

Waga często komplikuje sobie życie z powodu ambicji

Największym problemem w relacjach romantycznych Wagi jest to, że za dużo myśli. Uparcie analizuje każde słowo i gest, a do tego bardzo wiele zupełnie niewinnych rzeczy bierze do siebie – z czasem stają się idealnym paliwem zasilającym kolejną awanturę. Osoby urodzone w tym znaku są również bardzo ambitne, więc w naturalny sposób dochodzą do wniosku, że zasługują na lepszego partnera, który będzie potrafił należycie docenić taki skarb. Wiele zmęczonych swoim związkiem Wag zakończy relację jeszcze w tym roku – i nie będzie to rozstanie w przyjaźni.

Koziorożec długo o tym myślał, teraz zacznie działać

Należy do najbardziej tajemniczych znaków w całym zodiaku. Nikt tak do końca nie wie, co dzieje się w jego głowie, swoje przemyślenia chroni nawet przed najbliższymi osobami. Jeśli nie jest szczęśliwy, długo tego po sobie nie pokazuje. Zodiakalne Koziorożce do każdego aspektu życia podchodzą praktycznie, dlatego najpierw analizują, co im się bardziej opłaca – zostać w związku czy jednak zacząć wszystko od nowa? W wypadku wielu relacji straty zaczynają przewyższać zyski, więc partnerzy mają czego się obawiać. Jeszcze przed końcem roku wielu Koziorożców podejmie ostateczną decyzję.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!