ModaPlebiscyt Kobieta Roku Glamour 2009 rozstrzygnięty!

Plebiscyt Kobieta Roku Glamour 2009 rozstrzygnięty!

Plebiscyt Kobieta Roku Glamour 2009 rozstrzygnięty!

21.05.2010 16:03, aktual.: 10.06.2010 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

18 maja 2010 r. podczas uroczystej Gali wręczono nagrody laureatom plebiscytu Kobieta Roku Glamour 2009. Kobietą Roku Glamour 2009 czytelniczki pisma wybrały Justynę Kowalczyk, czterokrotną medalistkę olimpijską w biegach narciarskich. Natomiast Mężczyzną Roku Glamour 2009 został Marcin Dobrociński – wybitny i doświadczony aktor, doceniony ostatnio szczególnie za rolę w głośnym „Rewersie”.

18 maja 2010 r. podczas uroczystej Gali wręczono nagrody laureatom czwartej edycji plebiscytu Kobieta Roku Glamour 2009. Wśród zwycięzców znaleźli się: czterokrotna medalistka olimpijska Justyna Kowalczyk, aktor Marcin Dorociński, aktorka Małgorzata Socha, piosenkarka Kasia Nosowska, a także Karolina Gorczyca i Magdalena Mousson-Lestang. W poprzednim roku nagrody te otrzymali Grażyna Torbicka i Tomasz Karolak.

Kobietą Roku Glamour 2009 czytelniczki pisma wybrały Justynę Kowalczyk, czterokrotną medalistkę olimpijską w biegach narciarskich. – Bardzo dziękuję za to wyróżnienie. To wielki zaszczyt, ale przyznam, że bycie Kobietą Roku Glamour to dla mnie zupełnie nowa sytuacja. Do nagród sportowych jestem już przyzwyczajona. Glamour związany jest z modą, a moda to kompletnie nie moje życie. Tym bardziej jest mi miło, że osoby, które interesują się inną dziedziną życia, doceniły to, co robię – powiedziała zwyciężczyni plebiscytu.

Natomiast Mężczyzną Roku Glamour 2009 został Marcin Dorociński – wybitny i doświadczony aktor, doceniony ostatnio szczególnie za rolę w głośnym „Rewersie”.

Pozostali nagrodzeni to Małgorzata Socha w kategorii „Aktorka”, Katarzyna Nosowska w kategorii „Piosenkarka”, aktorka Karolina Gorczyca w kategorii „Wejście w stylu Glamour”, Magdalena Mousson-Lestang – twórczyni marki Lilou – w kategorii „Kreatywna w biznesie”.

Nagrodę Specjalną redakcja magazynu przyznała Magdalenie Bogulak – twórczyni Instytutu Zdrowia i Urody Harley.

Laureaci 2009:

Kobieta Roku Glamour: Justyna Kowalczyk
Kobieta Roku Glamour - Aktorka: Małgorzata Socha
Kobieta Roku Glamour - Piosenkarka: Kasia Nosowska
Kobieta Roku Glamour - Wejście w stylu Glamour: Karolina Gorczyca
Kobieta Roku Glamour - Kreatywna w biznesie:Magdalena Mousson-Lestang

Mężczyzna Roku Glamour: Marcin Dorociński

Kobieta Roku Glamour - Nagroda Specjalna przyznana przez Redakcję: Magdalena Bogulak – twórczyni Instytutu Zdrowia i Urody Sharley

W ubiegłym roku Kobietą Roku Glamour 2008 została Grażyna Torbicka, natomiast Mężczyzną Roku został Tomasz Karolak.


Konkurs Kobieta Roku Glamour 2009 to czwarta edycja plebiscytu zorganizowana przez redakcję polskiej edycji "Glamour" (G+J). Plebiscyt ten organizowany jest również w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)