Trwa ładowanie...

Plotkowano o jej związku z Maciejem Musiałem. Dzisiaj ogłosiła, że jest w ciąży

Olga Buława dała się poznać szerszej publiczności jako Miss Polski 2018 r. Piękna brunetka z zawodu jest stewardessą - kulisy swojej pracy zdradziła w programie "No to lecę!". Jakiś czas temu media łączyły ją z Maciejem Musiałem. W dniu 30. urodzin celebrytka ogłosiła ciążę.

Share
Olga Buława jest w ciąży (AKPA)
Olga Buława jest w ciąży (AKPA)
d1jpzgg

Olga Buława na udział w konkursie piękności zdecydowała się za namową koleżanki. Sama stawiała głównie na wykształcenie - ukończyła prawo na SWPS. W międzyczasie miss pracowała jako stewardessa - przyznała, że podróże to jej wielka pasja. O kulisach swojego zawodu opowiedziała w programie "No to lecę!". Wygląda na to, że na jakiś czas będzie musiała zrezygnować z latania.

Romans z amantem

Maciej Musiał jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Artysta bardzo świadomie buduje swoją karierę - wybiera tylko ambitne projekty i na samym graniu nie poprzestaje. Próbował swoich sił także jako producent. Jego życie uczuciowe stanowi pożywkę dla kolorowej prasy - aktor kocha kobiety i często zmienia partnerki.

Nie tak dawno łączony był właśnie z Olgą Buławą. Paparazzi przyłapali ich na czułościach podczas jednej z imprez. Związek celebrytów nie przetrwał, spekulowano, że aktor porzucił miss dla innej kobiety. Olga niechętnie komentowała te rewelacje.

d1jpzgg

- Ja nie komentuję swojego życia prywatnego, taką mam zasadę. Ale mogę powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwą osobą, niezależnie od tego, co pisze prasa – powiedziała stewardessa w rozmowie z Jastrząb Post.

Nowy rozdział

Olga Buława odnalazła miłość i właśnie pochwaliła się radosną nowiną. Przy okazji 30. urodzin poinformowała swoich fanów, że spodziewa się dziecka. “Najpiękniejszy prezent na trzydzieste urodziny” - napisała na swoim Instagramie. Z gratulacjami pospieszyli celebryci, między innymi Magdalena Bieńkowska i Aleksander Baron.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Musiał o studiach aktorskich: "Dają ogromny warsztat. Byłem chłopcem w ciemnym pokoju"

d1jpzgg

Podziel się opinią

Share
d1jpzgg
d1jpzgg