Blisko ludziPo 25 latach rozwiódł się ... przez kolację

Po 25 latach rozwiódł się ... przez kolację

Po 25 latach rozwiódł się ... przez kolację
Źródło zdjęć: © 123RF
17.08.2015 09:44, aktualizacja: 17.08.2015 11:10

Byli razem przez 25 lat. On wystąpił o rozwód, bo żona za późno gotowała kolację. Nigeryjski sąd rozwiązał małżeństwo Olufade Adekoya i Olusoli Adekoya.

Byli razem przez 25 lat. On wystąpił o rozwód, bo żona za późno podawała kolację. Nigeryjski sąd rozwiązał małżeństwo Olufade Adekoya i Olusoli Adekoya.

- Moja żona nie wywiązuje się z małżeńskich obowiązków. Nie mam powodu utrzymywać żony, która nie potrafi przygotować na czas kolacji. Mam dość - mówił przed sądem oburzony Olufade Adekoya.
Olusoli stanowczo zaprzeczała. Jej zdaniem te wyssane z palca opowieści to tylko pretekst, aby się z nią rozwieść, bo mąż ją zdradza z inną kobietą.

Jak podaje dailymail.co.uk, para była małżeństwem przez 25 lat. Mężczyzna kilkukrotnie ostrzegał żonę, aby kolacja była gotowa znacznie wcześniej. Tymczasem kobieta zaczynała ją robić, jak jej mąż już był głodny.

Mimo kilku prób pogodzenia tych dwojga, nie udało się nawiązać nici porozumienia. Sędzie Olu Adebiyi stwierdził, że nigdy nie widział bardziej absurdalnego powodu rozwodu. Słyszał jednak o tym, że w Algierii miał miejsce rozwód, którego powodem było zobaczenie żony po raz pierwszy bez makijażu. Na podstawie dailymail.co.uk/(gabi)/WP Kobieta

Źródło artykułu:WP Kobieta