GwiazdyViola Kołakowska jest nieustępliwa. Tym razem skrytykowała Natalię Siwiec

Viola Kołakowska jest nieustępliwa. Tym razem skrytykowała Natalię Siwiec

Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY
19.03.2021 10:35

Viola Kołakowska należy do grona osób, które nie wierzą w pandemię. Głośno wyraża swoje zdanie na ten temat i ostentacyjnie podchodzi do spraw związanych z noszeniem maseczek oraz szczepień. Niedawno w ostrych słowach skomentowała stan zdrowia Andrzeja Piasecznego. Jak się okazuje Kołakowska dopiero się rozkręca.

U szczytu swojej sławy Viola Kołakowska występowała jako modelka oraz realizowała się w filmach i serialach. Epizodycznie pojawiała się w różnych produkcjach, a także była związana z "DDTVN", gdzie pracowała jakiś czas jako stylistka. Wzięła udział także w czwartej edycji programu "Agent-Gwiazdy".

Kołakowska atakuje fotomodelkę

Od dłuższego czasu o aktorce i modelce jest głośno z powodu kontrowersyjnych wypowiedzi na temat koronawirusa. Od samego początku pandemii Kołakowska neguje wprowadzane obostrzenia, a nawet posunęła się dużo dalej – nie uwierzyła w istnienie choroby. Kilka dni temu wypowiedziała się także o nagraniu, które opublikował Andrzej Piaseczny.

Wokalista zamieścił nagranie ze szpitala, w którym obecnie przebywa z powodu zakażenia COVID-19. Cały czas źle się czuje i jest podłączony pod tlen, ponieważ ma trudności z oddychaniem. Nawet w tak przejmującą relację nie uwierzyła Kołakowska. Zarzuciła artyście kłamstwo i mocno skrytykowała Piasecznego. Wprost zapytała, co dostał za udział w "propagandzie". Na tym jednak nie poprzestała.

Kołakowska zdecydowała się także na dyskusję pod zdjęciami Natalii Siwiec. Aktorka zaniepokoiła się tatuażami, jakie ma na swoim ciele fotomodelka. Siwiec od kilku miesięcy przebywa w meksykańskim Tulum, a na Instagramie dodaje zdjęcia, na których pozuje w bikini. Dzięki temu można dostrzec wszystkie trwałe malunki na jej ciele. Kołakowska dostrzegła na jednym z tatuaży symbol oka.

Aktorka zamieściła w relacji fragment ręki Siwiec ze wspomnianym tatuażem oraz fragment rozmowy z jednym z internautów.

"Ręka Natalii Siwiec… Rozumiecie już… Nic dodać. […] Symbolika niech będzie ich upadkiem. Czy to nie przypomina symbol masoński?" - czytamy w sieci.

Niesmak Kołakowskiej wzbudził symbol tzw. oka opatrzności. Aktorka razem z anonimowym użytkownikiem powiązała to także z premierą nowej płyty Andrzeja Piasecznego. Sądząc po wypowiedziach byłej partnerki Tomasza Karolaka, wkrótce ponownie czymś zaskoczy i skomentuje bieżące sprawy na swój sposób.

Obraz
© Instagram.com
Obraz
© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także