Trwa ładowanie...
d3nx9hm

"Podoba mi się moja teściowa, czy to normalne?" Internauta prosi o radę

Żarty o wrednych i wścibskich teściowych weszły już na stałe do wachlarza dowcipów Polaków. Co robić, kiedy nasza teściowa nie jest ani wredna, ani wścibska, a wręcz przeciwnie: jesteśmy nią oczarowani? Z takim problem mierzy się pewien internauta i pyta: "Czy to jest normalne?".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Podoba mi się moja teściowa"
"Podoba mi się moja teściowa" (123RF)
d3nx9hm

Jego teściowa jest piękną, zgrabną i zadbaną kobietą. Mężczyzna obawia się, że zadurzył się w starszej kobiecie. "Bardzo mnie do niej ciągnie, czasem wydaje mi się, że jej coś chodzi po głowie, takie zalotne spojrzenia. Nic nas nie łączy. Zastanawiam się, czy to jest 'okej' wobec mojej żony, która bardzo często w domu robi mi wyrzuty, że tak dokładnie przyglądam się jej matce. Po takich awanturach teściowa zyskuje na wartości, a żona wręcz przeciwnie. Miałem kilka razy sny erotyczne z teściową. Wszystko chyba przez to gadanie żony. Czy to bardzo źle z mojej strony? Mam niezłe wyrzuty sumienia" – napisał użytkownik forum WP Kafeteria.

"Podoba mi się moja teściowa"

Niektórzy internauci starali się pomóc i przekonać mężczyznę, że to nic strasznego. Zdarzyli się też tacy, którzy uważają, że to duże nadużycie. "Oj, fantazje na temat osób z naszego otoczenia są normalną sprawą. Naprawdę sama kocham męża, a myślę o np. znajomym. Sęk w tym, aby na myśleniu się kończyło i nie doszło do zakochania czy flirtów lub czegoś więcej" – napisała obserwatorka wątku.

d3nx9hm

"Wydaje mi się, że to nic złego, że podoba ci się teściowa. Skoro jest atrakcyjną i dojrzałą kobietą, to wiadomo, że będziesz zerkał na jej kształty" – skomentował inny użytkownik.

"No sorry, ale nie powinieneś się na nią gapić przy żonie. Według mnie to akurat jest nie fair, wyobraź sobie jak się czuje twoja żona" – zauważyła forumowiczka.

"Twoja żona i tak jest tolerancyjna. Ja bym takiego gada jak ty już dawno wywaliła na bruk. Gdyby to chodziło o inną kobietę, to co innego, ale zdrady z moją matką nie wybaczyłabym mojemu mężowi nigdy. Oglądania się za nią tak samo" – dodała kolejna.

A jakie jest wasze zdanie?

d3nx9hm

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Rozenek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3nx9hm

Podziel się opinią

Share

d3nx9hm

d3nx9hm
d3nx9hm