Blisko ludziProblemy z teściową ma wiele pań. Czasem dochodzi do rękoczynów

Problemy z teściową ma wiele pań. Czasem dochodzi do rękoczynów

Problemy z teściową ma wiele pań. Czasem dochodzi do rękoczynów
Źródło zdjęć: © 123RF

24.03.2019 14:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Mąż jest bezsilny i nie chce kłócić się z matką. Może nawet ma trochę racji, bo za każdym razem po awanturze słyszę wiązankę o tym, co robię źle" – pisze zdenerwowana kobieta. Podczas ostatniej kłótni zrobiło się jednak bardzo gorąco.

Na naszym forum Kafeteria WP popularność zyskuje wątek, w którym jedna z internautek opisuje swoje problemy z teściową. Matka męża bardzo ogranicza jej kontakt z dzieckiem. Gdy opiekuje się maluchem nie zważa na jej prośby o oddanie malucha. Nawet podczas pory karmienia nie chce oddać matce syna.

Do tego dochodzi ciągła krytyka – teściowa neguje nawet jej sposób przewijania dziecka. Mąż forumowiczki widzi problem, jednak nie reaguje. Jak podkreśla kobieta, jest bezsilny i nie ma ochoty na kłótnie z matką. Ostatnio autorka wątku nie wytrzymała. Podczas kolejnej burzliwej kłótni z teściową spoliczkowała kobietę.

"Nie jestem z tego absolutnie dumna, ale poniosło mnie. Mąż mi wybaczył, bo widział zachowanie matki, ale reszta rodziny pewnie myśli, że jestem niespełna rozumu" – pisze forumowiczka.

Okazuje się, że problem z teściowymi ma wiele matek. Panie były jednak jednomyślne i uważały, że internautka przesadziła. Sugerowały, że autorka wątku powinna nauczyć się panować nad agresją. "Moja też podobne rzeczy robiła. W myślach biłam ją w twarz, ale na takie coś bym się jednak nie odważyła" – tłumaczyła jedna z forumowiczek.

Inna dodała, że teraz mogą zacząć się kolejne problemy z teściową. Jej zdaniem starsza pani może się obrazić do tego stopnia, że wcale nie będzie chciała zajmować się maluchem. Konieczna będzie wtedy opiekunka, za którą trzeba będzie zapłacić.

Jedna z pań, której teściowa zachowywała się w podobny sposób, sugerowała, że jeżeli kobieta podjęła już aż tak zdecydowane kroki, to powinna być teraz pewna siebie. "Może i nie powinnaś jej uderzyć, ale doskonale cię rozumiem. Co to ma znaczyć, że teściowa będzie rządzić tobą i twoim dzieckiem? Może teraz da ci spokój i się opamięta. Bądź stanowcza i trzymaj swojej racji" – radziła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (275)
Zobacz także