ycipk-pzso5x

Pokaz mody w Londynie. Modelka wystąpiła w laktatorze

Branża modowa na nowo interpretuje pojęcie piękna. Projektanci coraz częściej wybierają różnorodne modelki, które są z pewnością znacznie bliższe kobietom. Podczas londyńskiego tygodnia mody na wybiegu pojawiła się Valeria Garcia – modelka wystąpiła w laktatorze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Valeria Garcia pochodzi z Argentyny
Valeria Garcia pochodzi z Argentyny (Getty Images)
ycipk-pzso5x

Podczas londyńskiego Fashion Weeku doszło do nietypowego zdarzenia. Pochodząca z Argentyny Valeria Garcia brała udział w pokazie Marty Jakubowskiej. Modelka pojawiła się na wybiegu w czarnym kostiumie oraz biustonoszu, pod którym znajdował się nowoczesny laktator marki Elvie. Urządzenie uważane jest za pierwszą na świecie cichą pompę. Rewolucyjny przedmiot zaprojektowany jest tak, aby zapewnić karmiącym mamom, jak najwięcej komfortu. Laktator połączony jest z aplikacją na smartfona, która pozwala monitorować objętość mleka.

To nie pierwsza tego typu sytuacja na wybiegu. Projektanci coraz chętniej stawiają na różnorodne modelki – panie z nietypową figurą, karmiące piersią lub z brzuchem ciążowym. Ostatnio głośno było również o Slick Woods, która zaczęła rodzić w trakcie pokazu bielizny zaprojektowanej przez Rihannę.

attends the World premiere of the new Netflix series "Maniac" at Southbank Centre on September 13, 2018 in London, England. Getty Images
Podziel się
ycipk-pzso5x
Getty Images
Podziel się
Getty Images
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-pzso5x
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pzso5x

ycipk-pzso5x
ycipk-pzso5x