Pokazała kolejne fotki z Cannes. Spacerowała w dzierganym sweterku
Julia Tychoniewicz przeżyła ostatnio przygodę na miarę gwiazdy filmowej, gdy zagościła na czerwonym dywanie w Cannes. Na Instagramie podzieliła się również casualową stylizacją, w której spacerowała po Lazurowym Wybrzeżu. To gotowa inspiracja na lato.
Można śmiało powiedzieć, że Julia Tychoniewicz robi zawrotną karierę. A wszystko zaczęło się niewinnie, bo od zabawnych filmików na TikToku. Teraz influencerka jest ambasadorką polskiej marki biżuteryjnej, ma na koncie rolę w "Akademii Pana Kleksa" i udział w programie "The Traitors".
Ostatnio zagościła natomiast na czerwonym dywanie w Cannes. Pobyt na Lazurowym Wybrzeżu relacjonowała na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 370 tys. osób. Pamiętajmy jednak, że Cannes to nie tylko wieczorowe suknie, ale również outfity w resortowym stylu, które – pokazywane w maju – stają się inspiracją na nadchodzący sezon letni.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
"Sprawdzam" - Huawei Watch 5
Moda na miarę Cannes
"Resort wear" kojarzymy przede wszystkim z dzierganymi elementami garderoby, które łączą nadmorski szyk z zabawą i luzem. Julia Tychoniewicz wyraźnie w nich gustuje. Ostatnio pokazała się w eleganckich, białych szortach, które połączyła z ażurowym sweterkiem na guziki. Florystyczny motyw sprawił, że stylizacja przyciągała uwagę.
Nietypowym dodatkiem okazała się duża torbą shopper z jeansu, która przenosi nas pamięcią dwie dekady wstecz. Influencerka uwielbia dziewczęce i niebanalne looki, co dobrze widać na załączonym obrazku.
Zobacz też: Córka byłej Miss Polonia brylowała w Cannes. Jej wieczorowa kreacja to klasa sama w sobie
Julia Tychoniewicz fanką ażurów
Ale to nie był jedyny post opublikowany w hołdzie dla Cannes. Julia Tychoniewicz wcześniej zaprezentowała się w dzierganej minisukience w odcieniach różu, którą uzupełniła kolczykami w kształcie rozgwiazd, czyli modną biżuterią z motywem morskim na lato 2025.
Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.