Jej komentarz o tłustym czwartku robi furorę. Wymowne grafiki

Jej komentarz o tłustym czwartku robi furorę. Wymowne grafiki

Matylda Damięcka pokazała nowe grafiki
Matylda Damięcka pokazała nowe grafiki
Źródło zdjęć: © AKPA
08.02.2024 15:42, aktualizacja: 08.02.2024 19:02

Na Instagramie Matyldy Damięckiej pojawił się nowy wpis z zestawem grafik. Artystka, nawiązując do tłustego czwartku, skorzystała z okazji, aby opublikować nowe prace. Wpis, jak zwykle, wywołał spore emocje.

Matylda Damięcka regularnie dodaje wpisy na Instagramie. Graficzka uważnie śledzi ważne wydarzenia w Polsce i na świecie, a później komentuje je w swój własny, oryginalny sposób. Artystka nie zapomniała o najsłodszym dniu w roku. Co przedstawiła na grafikach? Internauci nie kryją, że są zachwyceni.

Matylda Damięcka pokazała nowe grafiki

Damięcka lekko przerobiła grafiki, które pojawiały się na jej Instagramie już wcześniej. Na każdej z nich pojawił się jeden lub wiele pączków. Tym sposobem na jednej z ilustracji widzimy brzuch wypchany przysmakiem po brzegi, na innej zaś pączek pojawił się na sztandze, a jeszcze na kolejnej - w roli koła hula hop.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wpis graficzki oczywiście spotkał się z dobrym przyjęciem przez internautów, którzy uważnie śledzą, co i kiedy Damięcka wrzuca do sieci.

"Żeś jest genialna"; "Jak zawsze w pączek"; "Oł jea, taką ciążę to ja rozumiem"; "No cudo! Już rozpoznaje twoją twórczość, patrzę: o wygląda jak Matyldy"; "Wszak wszyscy rozmnażamy się przez pączkowanie"; "Pączkomania zawładnęła dzisiaj naszym krajem" - przeczytamy w sekcji komentarzy pod najnowszym postem.

Bawią i uczą, czasem wzruszają

Cały instagramowy profil Matyldy Damięckiej to jeden wielki zbiór prac artystki. Graficzka nigdy nie pomija ważnych wydarzeń, i przy każdej istotnej okazji publikuje jedną lub kilka ilustracji.

Prace Damięckiej zawsze spotykają się z dobrym odbiorem wśród internautów, którzy doceniają jej pomysły. Profil artystki cieszy się dużym zainteresowaniem w sieci - śledzi już ponad 277 tysięcy użytkowników.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta