Trwa ładowanie...

Policja Wielkopolska zaprasza do zabawy. "Razem spójrzmy w nocne niebo"

Choć policja to bez wątpienia poważna instytucja, im też zdarza się od czasu do czasu zażartować. Tym razem funkcjonariusze z wielkopolskiej Policji udostępnili na swoim profilu filmik z okazji weekendu.
Share
Nie wszyscy internauci docenili policyjne poczucie humoru
Nie wszyscy internauci docenili policyjne poczucie humoruŹródło: Forum, Fot: Anatol Chomicz
d3rclfr

"Zaczynamy weekend" - napisali na oficjalnym profilu na Twitterze. "Jeśli się będziecie bawić na miejskich starówkach, to pamiętajcie - jesteśmy obok. Razem spójrzmy w nocne niebo". Do tego podpisu załączono krótki film, na którym mężczyzna bawi się kajdankami w rytm piosenki "Stand By Me". W tle słychać słowa "gdy nadejdzie noc i świat pokryje mrok, i księżyc będzie jedynym światłem, które będziemy widzieć". Całość jest nawiązaniem do tego, iż policja będzie czuwać nad bezpieczeństwem mieszkańców podczas weekendowych szaleństw.

Nie wszyscy internauci docenili policyjne poczucie humoru. W wielu komentarzach oprócz uśmiechów pojawiły się także zarzuty. "Weźcie się lepiej za łapanie złodziei, morderców i gwałcicieli a od zwykłych ludzi, bawiących się trochę głośniej zwyczajnie się, od.....dolcie" - pisze jeden z użytkowników. "Macie służyć obywatelom, a nie ich karać mandatami za byle g...o". Kolejny dodaje: "Nie wyszło zbyt przyjemnie. To raczej wzbudza niepokój niż sympatię".

A jakie jest wasze zdanie na temat policyjnego filmiku?

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3rclfr

Podziel się opinią

Share
d3rclfr
d3rclfr