Blisko ludziPołożyła bose stopy na siedzeniu. Pasażerka pociągu nie miała litości

Położyła bose stopy na siedzeniu. Pasażerka pociągu nie miała litości

Położyła bose stopy na siedzeniu. Pasażerka pociągu nie miała litości
Źródło zdjęć: © twitter.com
Dominika Czerniszewska
22.11.2019 14:42, aktualizacja: 22.11.2019 15:09

Faye Carruthers prezenterka stacji telewizyjnej "Sky Sports" była oszołomiona widokiem, jaki zastała w pociągu. Zaistniałą sytuacją postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. Na pasażerce nie pozostawili suchej nitki.

Prezenterka Faye Carruthers skrytykowała pasażerkę pociągu za postawienie bosych stóp na sąsiednim siedzeniu. Zamieściła zdjęcie na Twitterze przedstawiające parę kobiecych stóp, które leżą kilka centymetrów od złożonej gazety. Współpasażerowie początkowo myśleli, że to męskie nogi. "Każdy, kto myśli, że to mężczyzna miał ochotę coś powiedzieć, ale jak zobaczyli, że to kobieta nie odważyli się zwrócić uwagi" - napisała dziennikarka.

Nieprzyjemna pasażerka

Użytkownicy mediów społecznościowych zaczęli masowo udostępniać post Carruthers i komentować. Piszą, że ludzie chcą spokojnie dojechać do pracy, a nie wąchać czyjeś stopy. Pasażerkę nazwali "obrzydliwą" i całkowicie niekulturalną. Pojawiły się również głosy, które usprawiedliwiają kobietę. "Dziwnie to wygląda, ale bądźmy szczery, jeśli to było lato, miała na sobie szorty i po prostu zsunęła parę klapek" - napisał jeden z internautów. "Lepsze to, niż brudne buty" - dodała kolejna osoba.

Źródło: dailymail.co.uk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta