GwiazdyPoruszające słowa. Joanna Koroniewska o trudnym dzieciństwie

Poruszające słowa. Joanna Koroniewska o trudnym dzieciństwie

Joanna Koroniewska zdobyła się na wyznanie
Joanna Koroniewska zdobyła się na wyznanie
AKPA

22.11.2021 09:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Koroniewska podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem na temat niełatwego dzieciństwa. "Czasem w życiu jest tak, że nie możesz usiąść i się załamać, bo nikt nawet tego nie zauważy, a już na pewno ci nie pomoże" - mówi aktorka.

Wydawać by się mogło, że życie Joanny Koroniewskiej jest wprost idealne. Aktorka spełnia się nie tylko zawodowo, ale też w życiu prywatnym. Wcześniej gwiazda "M jak miłość", dziś głównie aktorka teatralna i ulubienica internautów. Wraz z mężem Maciejem Dowborem tworzy kanał na Youtubie "Dowbory Be Happy", a także serię rozmów ze znanymi gości pt. "Domówka u Dowborów".

Ulubienica internautów

Artystka słynie z ogromnego poczucia humoru i dystansu do swojej osoby, co fani Koroniewskiej podkreślają w licznych komentarzach na mediach społecznościowych. "Aśka, kocham twoje żarty, jesteś mega pozytywna", "Ty to jesteś zakręcona babka" - czytamy.

Jak się jednak okazuje, życie Koroniewskiej nie zawsze było usłane różami. W jednym z ostatnich Q&A gwiazda Instagrama opowiedziała o trudnych doświadczeniach ze swojego życia.

Szczere wyznanie Joanny Koroniewskiej

- Nie mam rodzeństwa. Wychowywałam się bez ojca. Mama zmarła, kiedy byłam na studiach. Dlatego mam w sobie dużo pokory. Zdecydowanie wiem, co jest w życiu najważniejsze. W najtrudniejszych chwilach zawsze mówiłam sobie: "Aśka nie marudź, inni mają jeszcze gorzej. Jesteś zdrowa, masz głowę na karku i dasz sobie radę". Czasem w życiu jest tak, że nie możesz usiąść i się załamać, bo nikt nawet tego nie zauważy, a już na pewno ci nie pomoże - zwierzyła się gwiazda.

Co więcej, Koroniewska wyznała, że kiedy starała się o dziecko, lekarze dawali jej praktycznie zero szans na zajście w ciążę. Dziś kobieta jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek i z uśmiechem na twarzy przyznaje: "czasami wszystko, co nas dotyka, jest naprawdę po coś".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także