GwiazdyPoruszające słowa Majki Jeżowskiej. "Leć wysoko na skrzydłach"

Poruszające słowa Majki Jeżowskiej. "Leć wysoko na skrzydłach"

Majka Jeżowska podczas jednego z koncertów
Majka Jeżowska podczas jednego z koncertów
AKPA

27.11.2021 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Majka Jeżowska w szczerym wpisie zwróciła się do swojego syna z okazji 40. urodzin mężczyzny. "Dumna jestem z ciebie, mój kochany" - napisała na Instagramie.

Majka Jeżowska karierę muzyczną rozpoczęła już w 1978 r. Prawdziwej sławy doświadczyła jednak wiele lat później, kiedy skupiła się na tworzeniu piosenek dla dzieci. Podczas jednego z wywiadów przyznała, że główną motywacją w jej twórczości była "chęć nagrania piosenki dla swojego syna".

Piosenkarka została mamą w wieku 22 lat. Wojciech jest owocem miłości Jeżowskiej z muzykiem Januszem Komanem. Z okazji 40. urodzin syna, artystka opublikowała na Instagramie poruszające zdjęcia, które podpisała wymownymi słowami:"40 lat minęło... Mój jedyny syn Wojtek świętuje dziś urodziny! Leć wysoko na skrzydłach swoich pasji i miłości. Za chwilę zostaniesz tatą, więc możesz czuć się spełniony, synu. Jesteś wyjątkowym, wrażliwym i dobrym facetem. Dumna jestem z ciebie, mój kochany".

Post Jeżowskiej spotkał się z dużym zainteresowaniem internautów. Nie zabrakło też gratulacji od znanych przyjaciół gwiazdy, w tym od Piotra Gąsowskiego: "A wujka Gąsa nie ma na świętowaniu z przyczyn obiektywnych. To jest niesamowite... 40-letni Wojtek, którego znam od dziecka i jego coraz młodsza mama, będąca dla syna nie tylko mamą, ale przede wszystkim wspaniałą przyjaciółką. Stworzyliście, w najlepszym tego słowa znaczeniu, 'bezwstydną' relację! Relację opartą na szacunku, partnerstwie, przyjaźni i bezwarunkowej miłości. Bez tematów tabu, bez udawania. Jesteście sobie najbliżsi i macie siebie nawzajem na dobre i na złe. Życzę wszystkim takiej bliskości i tolerancji!"

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także