Blisko ludziMajka Jeżowska opowiedziała o synowej. Jak wygląda ich relacja?

Majka Jeżowska opowiedziała o synowej. Jak wygląda ich relacja?

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Źródło zdjęć: © akpa

13.04.2021 18:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Majka Jeżowska lada moment zostanie babcią. Piosenkarka nie może się doczekać wnuków. Piosenkarka zdradziła również, jakie łączą ją relacje z synową. Wygląda na to, że panie naprawdę się lubią!

Majka Jeżowska dla swojego syna Wojtka porzuciła karierę rockmanki i zajęła się tworzeniem muzyki dla dzieci. Jej utwory szybko weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej, a takie piosenki jak "A ja wolę moją mamę" do dziś są uwielbiane przez najmłodszych.

Przyjaźń z synową

Dzisiaj syn Majki Jeżowskiej ma 39 lat i na co dzień jest producentem filmowym i reżyserem, a jeden ze swoich obrazów poświęcił nawet Majce Jeżowskiej. Film "Majka i jej pokojowy Wall of death", który dotyczy właśnie piosenkarki, został pokazany na festiwalu Pol’and’Rock. Wojciechowi układa się jednak nie tylko w życiu prywatnym, lecz również w zawodowym - mężczyzna w 2020 roku poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Sophie Kulę. Co ciekawe, para w podróż poślubną do Japonii pojechała z... Majką Jeżowską.

Jak się okazuje, panie mają ze sobą świetny kontakt i planują rozkręcić wspólny biznes, który będzie połączeniem ich pasji do projektowania ubrań. Majka Jeżowska najbardziej skupia się jednak na tym, że lada moment zostanie babcią.

- Czekam na wnuki, ale nie wiem gdzie są. Jeśli będzie wnuk lub wnuczka to oczywiście babcia siada do fortepianu i śpiewa, albo tuląc do snu śpiewa. Tych piosenek jest naprawdę dużo. Będę na pewno babcią zakochaną, babcią nietuzinkową, tolerancyjną. Śpiewającą babcią o rockowej duszy, ale trudno mi powiedzieć. Nigdy nie byłam w tej roli, to się okaże. Na pewno będę babcią na zawołanie, zwłaszcza teraz, kiedy nie ma obowiązków, myślę, że opieka nad dzidzią, kiedy młodzi mają zajęcie i pracę, byłaby cudownym doświadczeniem i miłą zmianą w moim życiu - zdradziła Jeżowska w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także