Blisko ludziPoseł PiS ma problem. Na jego Facebooku ukazały się niestosowne zdjęcia

Poseł PiS ma problem. Na jego Facebooku ukazały się niestosowne zdjęcia

Poseł PiS Marcin Kamil Duszek
Poseł PiS Marcin Kamil Duszek
Źródło zdjęć: © East News
Anna Podlaska

19.11.2020 17:44, aktual.: 02.03.2022 11:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Poznajcie tę ślicznotkę! (...) będzie moją nową sekretarką" – taki wpis został zamieszczony na prywatnym profilu posła Marcina Kamila Duszka. Do opisu zostało dołączone zdjęcie, które przedstawia jego i kobietę o ciemnych włosach, siedzących w samochodzie. Duszek na drugim swoim koncie powiadomił, że wpis to efekt włamania na jego profil.

Marcin Kamil Duszek mógł paść ofiarą internetowych troli. Nie zmienia to faktu, że na jego koncie ukazały się niestosowne zdjęcia. Bo jego prywatne zdjęcie z samochodu to jedno, w komentarzach natomiast zostały wrzucone fotografie roznegliżowanych kobiet.

"Poznajcie tę ślicznotkę! (...) będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć" – wpis o takiej treści ukazał się na Facebookowym koncie posła. Na fotografii, dołączonej do opisu, widać posła Duszka siedzącego w samochodzie w towarzystwie kobiety. Zdjęcie jest jego prywatną własnością, ale jak się okazuje, nie trafiło do sieci celowo.

Duszek na drugim profilu zaznaczył, że to efekt włamania. "UWAGA! Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa został zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona" - napisał.

Post wywołał emocje. W treści niektórych wpisów pojawiły się zdjęcia roznegliżowanych kobiet. Posłowi zarzucono też romans.

Marcin Kamil Duszek urodził się w 1982 r. w Łosicach (woj. mazowieckie). Jest posłem na Sejm VII, VIII i IX kadencji. Od 2010 r. jest politykiem Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także