Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
dieta
14-01-2013 13:29

Postanowienia zakładane i nigdy nierealizowane - schudnę!

Z początkiem nowego roku zawsze planujemy wielkie zmiany. Zwykle chęci są duże, ale brak konkretnych pomysłów na zrealizowanie postanowień sprawia, że znowu trafiają one do szuflady - "na później". Co zrobić, aby chęci i nasze pragnienia zamienić w czyny, aby poczuć smak zwycięstwa i sukcesu, realizując je?

Share
Postanowienia zakładane i nigdy nierealizowane - schudnę!Źródło: Natur House
d2us2yr

Z początkiem nowego roku zawsze planujemy wielkie zmiany. Zwykle chęci są duże, ale brak konkretnych pomysłów na zrealizowanie postanowień sprawia, że znowu trafiają one do szuflady - "na później". Co zrobić, aby chęci i nasze pragnienia zamienić w czyny, aby poczuć smak zwycięstwa i sukcesu, realizując je?

Najczęstszym postanowieniem noworocznym, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, jest zmiana wagi na niższą. Cel jest słuszny, ponieważ w zgrabnej sylwetce czujemy się bardziej atrakcyjni, pewni siebie. Zmianie ulega samopoczucie fizyczne oraz stan zdrowia, więc bez dwóch zdań odchudzać się warto!

Co zrobić, by się udało?

Większość osób przy realizacji tego postanowienia popełnia kilka błędów, które sprawiają, że z góry całe przedsięwzięcie jest skazane na niepowodzenie. Oto kilka z nich:
- przeświadczenie, że to nic trudnego i wystarczy ograniczyć słodycze i zrezygnować z kolacji;
- skupianie się na ekspresowych rezultatach: co zrobić, aby schudnąć dużo i szybko;
- podejmowanie monotonnych diet na krótki okres, uczucie głodu, niesmaczne posiłki.

d2us2yr

We wszystkich powyższych przypadkach staramy się wyeliminować rezultat naszych błędów, czyli nadmiar kilogramów, a należałoby wyeliminować przyczynę ich gromadzenia, aby zniknęły i już nigdy do nas nie powróciły- komentuje dietetyk Naturhouse - Beata Prusińska.

Eksperymenty bywają kosztowne...

Zamiast szukać i testować kolejne sposoby, zgłoś się do specjalisty. Wbrew pozorom to nie takie drogie, a pozwoli dobrać skuteczną metodę, zdrową dla Twojego organizmu i przyjemną do stosowania. Nie wiesz kogo wybrać, obawiasz się czy to za co zapłacisz nie będzie Ci odpowiadało? W takim razie witaj w klubie większości niezdecydowanych.

Naprzeciw Twoim oczekiwaniom wyszła sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse. Mają gabinety w całej Polsce i pozwalają na skorzystanie z bezpłatnej konsultacji, zanim zdecydujemy się na płacenie za ich pomoc. Czyli zamiast podejmować decyzję w domu i głowić się, czy to miejsce jest odpowiednie, czy ta metoda mi odpowiada, można umówić się w Naturhouse na spotkanie i o wszystkim dokładnie porozmawiać, a przy okazji zmierzyć się i zważyć. Czyli nie musisz już kupować kota w worku! Najpierw zobacz, oceń i zdecyduj.

Odchudzanie z Naturhouse, czyli 3 elementy w jednej metodzie?

Metoda Naturhouse jest z pozoru bardzo prosta, ale składa się z kilku elementów i zdaje się, że to jest kluczem do sukcesu:
1. element: regularne wizyty u dietetyka: wizyty odbywają się co tydzień. Ważne dla dietetyka, jak i odchudzającej się osoby.

d2us2yr

2. element: odpowiednio dobrana dieta: łatwa i szybka w przygotowaniu, pełnowartościowa, sycąca i smaczna.

3. element: suplementacja: naturalne ekstrakty roślinne wspomagające efektywność procesu.

Przykładową wizytę można obejrzeć poniżej:

[ **

** ]( http://corto.www.wp.pl/as/naturhouse52024_artykul_youtube.html )

d2us2yr

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej, wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i wypełnić formularz, dietetyk powinien oddzwonić w celu umówienia wizyty:

[ **

** ]( http://konsultacje.naturhouse-polska.pl/ )

d2us2yr

Adresy wszystkich placówek Naturhouse można znaleźć poniżej:

[ **

** ]( http://corto.www.wp.pl/as/naturhouse52024_artykul_centra.html )

d2us2yr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2us2yr
d2us2yr