Trwa ładowanie...
kłótnia
KOH
28-02-2022 18:30

Powiedziała przyjaciółce, jak nazwie synka. Tej decyzji szybko pożałowała

Wybór imienia dla przyszłego potomka może okazać się źródłem konfliktu wśród nawet najlepszych przyjaciółek. Przekonała się o tym ciężarna Amerykanka, która postanowiła opowiedzieć o swojej historii. "Czy to dziwne, że się tym trochę zirytowałam?" - zastanawia się.

Trudna rozmowa z przyjaciółką (Adobe Stock)Trudna rozmowa z przyjaciółką (Adobe Stock)
d1audey
d1audey

Wybór imienia dla dziecka nierzadko wzbudza w przyszłych rodzicach niemałą konsternację, a niekiedy także stres. - Jestem w trzecim miesiącu ciąży z moim pierwszym dzieckiem. Wspomniałam mojej dobrej przyjaciółce o konkretnym imieniu dla synka. Bardzo mi się spodobało, ale ona nie akceptuje mojego wyboru - ciężarna Amerykanka żali się w rozmowie z Reddit.

Konflikt przyjaciółek?

Kobieta wyjaśnia, że owa przyjaciółka zabroniła jej nadania wymarzonego imienia, ponieważ ona sama chce w przyszłości tak nazwać swojego syna, jeśli dziecko pojawi się na świecie. Warto zaznaczyć, że przyjaciółka ciężarnej nie jest obecnie jednak w ciąży, ale "być może" planuje rozpocząć starania o nią w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

d1audey

- Czy to dziwne, że się tym trochę zirytowałam i nadal rozważam nadanie tego imienia? Przecież ona przywłaszcza sobie to imię, które de facto nie należy do niej. Poza tym jej dziecko być może urodzi się w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat i nawet nie wiadomo, czy to będzie chłopiec. Co więcej, ona już w zeszłym miesiącu urodziła chłopca, mogła użyć tego imienia. Czuję się, jakbym złościła się z dość irracjonalnego powodu, albo jakbym była jakaś małostkowa, bo przyznaję, że wciąż rozważam to imię - ciężarna tłumaczy na platformie Reddit.

Komentarze internautów

"Nie przejmuj się i użyj imienia, które chcesz, a swojej przyjaciółce powiedz, że jej argumenty są śmieszne. Jeśli tak pragnie tego imienia, to dlaczego nie nazwała tak swoich dzieci, które są już na świecie? - zastanawia się jeden z internautów. "Twoja przyjaciółka może mieć więcej dzieci lub nie. Jeśli tak, nie ma gwarancji, że urodzi chłopca" - pisze kolejny. "Nazwij synka tak, jeśli chcesz i nie miej żadnych wyrzutów sumienia. Ja odmówiłem omawiania imion dla dzieci, ponieważ ludzie mają zbyt wiele głupich opinii na ten temat" - podsumowuje inny.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Kłótnia pod sklepem. Kamera nagrała coś niespodziewanego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1audey
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1audey