Poznał ją na Tinderze. Nie ukrywają, w jakich żyją warunkach

Poznał ją na Tinderze. Nie ukrywają, w jakich żyją warunkach

Jakub Tolak z rodziną
Jakub Tolak z rodziną
Źródło zdjęć: © Instagram | foxesineden
24.11.2023 08:03, aktualizacja: 24.11.2023 14:27

Jakub Tolak i Zofia Samsel od dłuższego czasu mieszkają w vanie, dzięki któremu poznają kolejne zakątki globu. Para poznała się dzięki aplikacji randkowej. Dziś razem spełniają marzenia. W mediach społecznościowych możemy zobaczyć ich mobilny dom.

Jakub Tolak wraz z rodziną od lat byli w trasie. Aktor, który wcześniej występował w "Klanie" czy "Barwach szczęścia", postanowił odmienić swoje życie. Wraz z Zofią Samsel postanowił przeprowadzić się do kampera.

Dzięki mediom społecznościowym internauci mogą śledzić trasę podróżników. Okazuje się, że o kolejnej dalekiej wyprawie muszą zostać odłożone w czasie. Małżeństwo wszystko wyjaśniło na InstaStories.

Mieli poważne problemy z kamperem. Musieli zaplanować inną wyprawę

Rodzina mieszkająca w vanie najwyraźniej już nie wyobraża sobie zimowania w polskich warunkach. Niestety w trakcie planowania podróży pojazd odmówił posłuszeństwa i rodzina Tolaka musiała wrócić do Polski. Podczas gdy kamper był sprawdzany przez mechanika, małżeństwo zdecydowało o wyjeździe do Tajlandii. Jednak i to rozwiązanie uległo zmianie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Miała być Tajlandia, bo mechanik powiedział, że kampera nie ogarnie szybciej, niż w kilka miesięcy. Znaleźliśmy innego mechanika i mamy dom szybciej. Wracamy więc do domu i nim jedziemy przed siebie" - tłumaczyła na InstaStories Zofia.

"Przed siebie" oznacza konkretny kierunek. Jak dowiadujemy się właśnie z mediów społecznościowych, rodzina przezimuje na Krecie - wyjazd już za ok. 10 dni. Od września przebywali w polskim mieszkaniu, czekając na naprawdę pojazdu. "Szczerze, na ten moment jesteśmy na etapie rozpaczy, załamki, braku celu... Ale cały czas szukamy rozwiązań" - pisał wtedy aktor.

Fani skorzystali z okazji. Teraz wiedzą, jak się poznali

Jakub i Zofia są zgodnym duetem. Małżeństwo doczekało się też dziecka - Tosia podróżuje wraz z rodzicami, którzy zapewniają, że dziewczynka przyzwyczaiła się do takiego trybu życia.

Tak wygląda mieszkanie w kamperze
Tak wygląda mieszkanie w kamperze© Instagram | foxesineden

W instagramowym "Q&A" padła też prośba o pokazanie pierwszego wspólnego zdjęcia pary. Przy okazji Zofia ujawniła, że przyszłego męża i kompana podróży poznała... na popularnej aplikacji randkowej.

Jakub i Zofia poznali się w 2016 roku
Jakub i Zofia poznali się w 2016 roku© Instagram | foxesineden

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta