Blisko ludziPracuje w Biedronce. Zdradziła, co pracownicy dostaną na święta

Pracuje w Biedronce. Zdradziła, co pracownicy dostaną na święta

TikTokerka, która pracuje w Biedronce, zdradziła, co pracownicy dostaną na święta
TikTokerka, która pracuje w Biedronce, zdradziła, co pracownicy dostaną na święta
Źródło zdjęć: © TikTok
oprac. KPL
08.12.2021 19:55

Przedświąteczny czas w wielu firmach obfituje w niespodzianki dla pracowników. Najpopularniejszą formą świątecznych prezentów od pracodawcy są bony, paczki ze smakołykami, a w ostatnich latach coraz częściej także premie finansowe. Jedna z polskich TikTokerek zdradziła, na co w tym roku mogą liczyć pracownicy Biedronki.

Czasy, gdy dyskonty spożywcze były jednym z najgorszych miejsc pracy, szczęśliwie minęły. Dziś ich pracownicy mogą liczyć na etaty, przeciętne wynagrodzenie i – przede wszystkim – szacunek. Kasia Stańczuk, która prowadzi swoje konta na Instagramie i TikToku, pracuje w jednym z nich (chodzi konkretnie o Biedronkę) i chętnie dzieli się w sieci kulisami swojej pracy.

Co dostali pracownicy Biedronki?

27-letnia kobieta jest matką dwóch kilkuletnich chłopców. Ostatnio na TikToku pokazała, co zawierały świąteczne paczki, które otrzymali od Biedronki jej synowie.

W podarunku dla starszego z nich oprócz słodyczy i zdrowych przekąsek znalazła się gra karciana oraz modne słuchawki. Młodszy natomiast dostał od pracodawcy mamy słodkości oraz kilka gier edukacyjnych. Nagrania, na których chłopcy rozpakowują paczki, obejrzało łącznie ponad 200 tys. osób!

Świąteczna premia w Biedronce

Okazuje się, że dyskont pomyślał jednak nie tylko o dzieciach, ale także o ich rodzicach. W osobnym filmiku pani Kasia zdradza, że oprócz paczek i bonów na zakupy pracownicy otrzymają jeszcze po 1000 złotych premii.

Ta wiadomość tak ucieszyła TikTokerkę, że postanowiła z tej okazji odtańczyć taniec radości, który również zaprezentowała w nagraniu. Filmik do tej pory obejrzało ponad 216 tys. internautów, a liczba ta stale rośnie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta