ModaPrzebojowa Ida Nowakowska. Można dostać oczopląsu

Przebojowa Ida Nowakowska. Można dostać oczopląsu

Ida Nowakowska na Party Fashion Night 2022
Ida Nowakowska na Party Fashion Night 2022
Źródło zdjęć: © East News | Pawel Wodzynski
28.10.2022 18:09, aktualizacja: 28.10.2022 18:58

Tak ubrana Ida Nowakowska mogłaby poprowadzić Cirque du Soleil. Ewentualnie wcielić się w postać konferansjerki na imprezie sylwestrowej lub wystąpić na urodzinach dziecka w roli magika. W tej stylizacji dzieje się tyle, że nie wiadomo, od czego zacząć.

Kamizelka pożyczona od dandysa, bluzka podpatrzona na pokazie gimnastyki artystycznej, a buty zainspirowane stylem Michaela Jacksona. Co to ma wspólnego z Galą French Touch, na której tak wystąpiła Ida Nowakowska? Trudno powiedzieć. O ile barwna i przebojowa osobowość Idy zdołała unieść tak ekstrawagancką stylizację, o tyle niewiele ma ona wspólnego z modą i współczesnym stylem. A tym bardziej szykiem.

Pełen blichtr

Bluzka Idy Nowakowskiej to niezły majstersztyk. Kamienie "doklejone" do cielistego topu sprawiają wrażenie, jakby zdobiły bezpośrednio skórę. Duże, efektowne, odbijające światło - na pewno spełniłyby swoją funkcję na scenie czy podczas konkursu tańca towarzyskiego. To opcja dla sroki, która lubi świecidełka i hollywoodzki blichtr.

Ida Nowakowska podczas pokazu na Gali French Touch
Ida Nowakowska podczas pokazu na Gali French Touch© AKPA | AKPA

Kamizelka dandysa

Idźmy dalej. Kamizelki, które stanowią komplet ze spodniami lub integralną część garnituru - powróciły do mody. Na pokazach otulają bezpośrednio skórę i przybierają nieco prostszą konstrukcję. Kamizelka Idy Nowakowskiej to estradowa wariacja z kołnierzem szalowym oraz wyraźnie zaakcentowaną talią.

Lampasy w rytmie pop

Spodnie z lampasami charakteryzują się bocznymi wstawkami w kontrastującym kolorze. W swoim CV mogłyby pochwalić się naprawdę bogatym życiorysem. Zaczynały jako ubranie militarne, zasiadły na tradycyjnym stroju górali, mocno odznaczyły się w latach 90., a ponadto świetnie poczuły się na scenie muzycznej. Ida Nowakowska pojawiła się w bardzo klasycznym modelu, który na tle tylu dekoracyjnych elementów, okazał się stonowaną bazą wspominającą króla muzyki pop.

Ida Nowakowska to artystka, która na scenie występowała od dziecka. Stylizacje tancerki i prezenterki mają w sobie gwiazdorski pierwiastek, który ma za zadanie przykuwać uwagę. Chociaż na co dzień Ida stawia na nieco nowocześniejszy styl, na scenie pozostaje zawsze autentyczna – cokolwiek by nie założyła.

Wszechmocne
Wszechmocne© PAP

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Ida Nowakowska zapewnia, że nie potrzebuje niani w przeciwieństwie do Maffashion

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (75)