Trwa ładowanie...

"Przeklęte" imiona. Te cztery mają zwiastować kłopoty

Choć brzmią dobrze, mają mieć negatywne znaczenie - twierdzą osoby zainteresowane ezoteryką. Według nich niektóre imiona zwiastują kłopoty. Czy twoje także znalazło się na czarnej liście? Nawet jeśli tak, nie traktuj tego poważnie.

Dane osobowe mogą wpływać na nasze życie - twierdzą ezoterycyDane osobowe mogą wpływać na nasze życie - twierdzą ezoterycyŹródło: Adobe Stock, fot: Stevanovic Igor
d3eh08h
d3eh08h

Za każdym imieniem kryje się jakaś historia, a jego pochodzenie nie jest przypadkowe. Np. Zofia wywodzi się z greki i oznacza mądrość, z kolei Adam po hebrajsku to "czerwony od ziemi". Rodowód każdego z nich można ustalić, jednak niektórzy idą o krok dalej. Próbują wyczytać z imienia charakter jego właściciela.

Sporą popularnością cieszą się "księgi imion", dzięki którym możemy poznać ich znaczenie. Mówiąc wprost - osoby zainteresowane ezoteryką przekonują, że imię nadane po urodzeniu ma wpływać na całe życie człowieka. Jego usposobienie, priorytety, mocne i słabsze strony. Niektóre mają być wręcz "przeklęte", ale warto potraktować to z przymrużeniem oka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Córka chce zmienić imię. Matka się nie zgadza

Marcelina - znaczenie imienia

Pochodzi od łacińskiego Marcellus, co oznacza "plebejski". Ma być osobą wybuchową i konfliktową. Zawsze stawia na swoim, nawet jeśli nie ma racji. Czasem trudno się z nią porozumieć. Z uwagi na trudny charakter sama wpędza się w kłopoty.

d3eh08h

Cyprian - znaczenie imienia

Swoje początki ma w łacinie i nawiązuje oczywiście do wyspiarskiego państwa. Choć Cypr kojarzy się ze słońcem, właściciel tego imienia ma mieć mroczny charakter. Niczym magnes przyciąga do siebie kłopoty. Zdarza mu się też źle lokować uczucia.

Amelia - znaczenie imienia

Wywodzi się z kultury germańskiej, a dziś jest jednym z najczęściej nadawanych imion w Polsce. Ezoterycy twierdzą, że myśli przede wszystkim o sobie i trudno się do niej zbliżyć. Wybacza, ale nie zapomina. Jeśli nadarzy się okazja do zemsty, to chętnie ją wykorzysta.

Maciej - znaczenie imienia

Biblijne imię oznaczające w języku hebrajskim "dar Jahwe". Brzmi dobrze? Interpretatorzy imion podejrzewają go jednak o dwulicowość. Dla kariery i przywilejów ma zrobić wszystko. To mistrz manipulacji. Dobrze wie, z kim się trzymać, żeby mieć z tego korzyść.

d3eh08h

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3eh08h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eh08h