Przystojniak z Włoch - PEPPE wypuszcza najnowszy singiel "Summer Dream" który z szerokim uśmiechem prezentuje na scenie DDTVN

Przystojniak z Włoch - PEPPE wypuszcza najnowszy singiel "Summer Dream" który z szerokim uśmiechem prezentuje na scenie DDTVN

Źródło zdjęć: © materiały partnera
02.06.2023 17:17

Dziś światło dzienne ujrzał najnowszy singiel artysty Peppe, znanego również jako Giuseppe Lacivita. Utwór o nazwie "Summer Dream" ma za zadanie wprowadzić słuchaczy w letni nastrój i zapewnić idealną dawkę muzyki na ciepłe, wakacyjne wieczory. Jednak to nie wszystko, co sprawia, że ten utwór jest wyjątkowy.

W "Summer Dream" Peppe zaskakuje swoją publiczność, wplecionym w piosenkę nieoczekiwanym fragmentem śpiewanym po włosku (!) Ta niespodziewana wstawka dodaje utworowi charakterystycznego i oryginalnego smaczku, przyciągając uwagę słuchaczy i otwierając im drzwi do świata włoskich brzmień.

Peppe SUMMER DREAM (Lyric Video)

Aby umożliwić fanom jeszcze głębsze poznanie artysty - na platformie YouTube pojawił się ciekawy teledysk z tekstem piosenki. W materiale możemy zobaczyć wiele prywatnych ujęć artysty, które pozwalają nam lepiej poznać samego wykonawcę i jego pasję do muzyki. Peppe otwiera się przed publicznością, dzieląc się fragmentami swojego życia i ukazując swoją prawdziwą osobowość. To kolejny raz, gdy przystojny Włoch pochodzący z tego samego regionu co Michele Morrone - Apilli zaskakuje polskich odbiorców.

W dniu dzisiejszym artysta pojawił się również w popularnym programie śniadaniowym "DZIEŃ DOBRY TVN". Jego występ na scenie był wyjątkowy, a energia, którą emanował, była doskonale widoczna na nagraniu. Peppe czuł się wspaniale w kontakcie z kamerą, a jego pełne zaangażowanie w muzykę było wyczuwalne przez cały występ.

"Summer Dream" to tylko kolejny element układanki. Peppe planuje kontynuować swoją muzyczną podróż i wydawać kolejne utwory, które będą przynosić radość słuchaczom. Jego talent i pozytywna energia zdobyły już uznanie, a najnowszy singiel tylko wzmacnia jego pozycję na scenie muzycznej.

Jeśli szukasz piosenki, która przeniesie Cię w letni nastrój i pozwoli poczuć atmosferę wakacji, nie przegap tego utworu od Peppe!

Źródło artykułu:WP Kobieta