ycipk-12yxm2

Radek Majdan złożył Małgosi urocze życzenia. "Kocham Cię najbardziej na świecie Pączuszku"

Małgosia Rozenek obchodzi dziś 40-ste urodziny. Jej mąż dodał z tej okazji na swoje konto na Instagramie jej gorące zdjęcie i złożył życzenia. Nie obyło się bez kontrowersji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radek Majdan złożył Małgosi urocze życzenia. "Kocham Cię najbardziej na świecie Pączuszku"
(Instagram.com)
ycipk-12yxm2

Małgosia Rozenek odcina tylko kupony od swojej popularności. Ma masę kontraktów reklamowych, prowadzi programy telewizyjne, a jej życie prywatne wydaje się być bajką. Za sprawą małżeństwa z Radosławem Majdanem stała się jedną z najszczęśliwszych kobiet na świecie. Nic dziwnego. Świetnie się dogadują, a w programie Iron Majdan udowodnili, że ich dwójki nie pokona nic. Na co dzień wspierają się i pokazują światu, jak bardzo się kochają.

Ponieważ właśnie 1-go czerwca Małgosia obchodzi urodziny, Radosław złożył jej na Instagramie życzenia.

ycipk-12yxm2

"Wszystkiego najlepszego kochanie. Życzę Ci tego samego, czego Ty życzyłaś mnie. "Wszystko, co widziałem zanim poznałem Ciebie było stratą czasu”. Kocham Cię najbardziej na świecie Pączuszku" - napisał.

Oprócz uroczego opisu, na uwagę zasługuje także samo zdjęcie, bowiem Małgosia wygląda na nim na pewną siebie, seksowną kobietę.

Na komentarze fanów nie trzeba było długo czekać. Większość zachwycała się zdjęciem i życzeniami, ale cytat, który zamieścił Radosław, także poruszył wiele osób:

- Trochę przykry cytat.
- Kurczę! A ja się nie zgadzam. Każde doświadczenie jest w życiu ważne. Te pozytywne i te negatywne. Te negatywne odbieram jako życiową lekcję. Nie traktuje jako straty czasu...
- Smutne i podłe słowa! Żal mi jest Pana, że wcześniejsze doświadczenia niczego nie nauczyły, ani nie wniosły...

ycipk-12yxm2

Radosław odpowiedział na te komentarze krótko - "trochę więcej romantyzmu".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-12yxm2

ycipk-12yxm2
ycipk-12yxm2