GwiazdyRafał Brzozowski o rozstaniu z partnerką. Długo unikał tematu

Rafał Brzozowski o rozstaniu z partnerką. Długo unikał tematu

Rafał Brzozowski w drodze na Eurowizję, fot. Piotr Podlewski/AKPA
Rafał Brzozowski w drodze na Eurowizję, fot. Piotr Podlewski/AKPA
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski
oprac. KSA

31.08.2021 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Brzozowski to jedna z czołowych gwiazd TVP. Prowadzi festiwale, popularne teleturnieje i ważne dla stacji wydarzenia. Prywatnie nie zawsze może mówić o sukcesie. Kilka miesięcy temu rozpadł się jego związek, a przepracowanie straty było bolesne.

Rafał Brzozowski jest dzisiaj prezenterem w TVP, ale swoją przygodę z mediami zaczynał od programu "The Voice of Poland". Później szybko udawało mu się poszerzać grono swoich fanów i nagrać w sumie pięć płyt.

Z czasem Telewizja Polska zwróciła większą uwagę na Brzozowskiego i zaproponowała mu współpracę. Dzisiaj Rafał Brzozowski prowadzi kultowy program "Jaka to melodia" oraz szereg festiwali organizowanych przez TVP.

To nie wszystko. W maju został wybrany przez jury do reprezentowania Polski podczas konkursu Eurowizji. Niestety nie udało mu się dostać do finałowej gali.

Otwiera się na nowe

Porażka na Eurowizji pokryła się z trudnym czasem w życiu prezentera. Zaledwie miesiąc wcześniej rozstał się z ukochaną - Anną Tarnowską. Para była razem ponad 8 lat.

Rafał długo unikał tematu. Jednak teraz, przy okazji promocji nowego utworu "Głośniej", przyznał, że nie było mu lekko po rozstaniu.

"Może dziś tak jest, że miłość nie ma czasu trwać. Szybko się nudzi i szuka ciągle nowych nas. Czasami też biegniemy, nie potrafimy się zająć tymi sprawami uczuciowymi w pogoni za pewną codziennością, pracą itd. i pewne priorytety się rozjeżdżają. Ale też trzeba powiedzieć, że w tej piosence jest jakiś optymizm, ona jest taka lekka i wakacyjna, który mówi, że zawsze jest coś nowego i po prostu trzeba wyśpiewać to głośniej na cały świat i czekać na to, żeby się coś nowego w życiu przydarzyło" - powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Rafał Brzozowski musiał przepracować sobie w głowie pewne kwestie. "Dla mnie osobiście to jest przykra sytuacja i dla mnie to było bardzo trudne. Trzeba to było odchorować. Widocznie u niej to troszeczkę szybciej trwało, u mnie trochę dłużej. Ja jestem teraz na etapie pracy, spokoju i powolnego otwierania się na coś tam w przyszłości, ale nie za wszelką cenę" - dodał.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także