Trwa ładowanie...
d2b9rmy

Rafał Królikowski i jego żona Dorota. Ich małżeństwo trwa już 25 lat

Rafał Królikowski ze swoją żoną jest już ćwierć wieku. Mało brakowało, a rocznice ślubu mogliby świętować oddzielnie. Po 25 latach to byłby dla nich cios.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Królikowski jest już z żoną 25 lat
Rafał Królikowski jest już z żoną 25 lat (ONS.pl)
d2b9rmy

Rafał Królikowski – małżeństwo

Rafał Królikowski dzieli swoje życie z żoną już od 25 lat. Chociaż aktor bywał wcześniej w różnych niestałych związkach, to właśnie relacja z ukochaną Dorotą dała mu upragnioną stabilizację. Wspólnie wychowują dwóch synów, którzy są już prawie dorosłymi mężczyznami. Jeden z nich rozpoczyna nawet karierę modela.

Rafał Królikowski – rocznica ślubu

Gdy Rafał Królikowski dowiedział się, że ma możliwość wyruszenia w miesięczne tournée po Australii, z pewnością się ucieszył. Aktor wraz z teatralnym zespołem miał objechać odległy kontynent ze spektaklem "Złodziej". Chociaż to niesamowita szansa na piękną podróż, aktor nie mógłby w pełni się z niej cieszyć, ponieważ nie byłoby go przy żonie w dniu ich rocznicy ślubu.

d2b9rmy

Para szybko podjęła jednak decyzję o tym, że wyruszą w trasę wspólnie. Dorota była bardzo podekscytowana egzotyczną podróżą, pokazywała nawet, że czyta książki o Australii. Dodatkowo kobieta zorganizowała swoje życie zawodowe tak, by wszystkie terminy były podporządkowane nadchodzącej przygodzie. Dzięki temu małżeństwo może spędzać swoją rocznice ślubu wspólnie, w otoczeniu pięknej przyrody.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Daniel Wojda unika noszenia koloratki. Duchowny wyjaśnia, jak ludzie reagują na widok księdza:

d2b9rmy

Podziel się opinią

Share

d2b9rmy

d2b9rmy