Ramona Rey padła ofiarą stalkingu. Prześladowczyni nękała też inną wokalistkę

Ramona Rey padła ofiarą stalkingu. Prześladowczyni nękała też inną wokalistkę

Ramona Rey padła ofiarą stalkingu
Ramona Rey padła ofiarą stalkingu
Źródło zdjęć: © AKPA
20.04.2023 18:19, aktualizacja: 20.04.2023 18:31

Ramona Rey, czyli Katarzyna Okońska, była ofiarą stalkingu. W niedawnym wywiadzie opowiedziała o dwóch groźnych sytuacjach, które ją spotkały. "Kobieta, która tak męczyła mnie przez dwa lata, wcześniej stalkowała inną znaną wokalistkę. Byłyśmy w kontakcie. Metody były te same" – ujawnia.

Ramona Rey, czyli Katarzyna Okońska, jest polską piosenkarką. Gwiazda cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony fanów, chociaż stara się chronić swoją prywatność. Okazało się jednak, że spotkały ją nieprzyjemności ze strony stalkerów.

Ramona Rey padła ofiarą stalkingu

Wokalistka opowiedziała o przykrych doświadczeniach w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl. Pewna kobieta nękała Rey przez dwa lata. Piosenkarka opowiadała o spotykaniu stalkerki pod domem, czajeniu się za rogiem i spotykaniu jej w wielu innych miejscach.

- Wypisuje do ciebie, twoich przyjaciół, zakłada milion nowych kont. Prowokuje w komentarzach, ma jakiś dziwny zmysł, że potrafi uderzać w czułe punkty. Jednego dnia wyznaje miłość, drugiego grozi, że cię zaj...e. I to potrafi trwać rok, dwa, trzy - podkreśliła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Ubzdurał sobie", że będzie jej menadżerem. Zgłosiła sprawę na policję

Jak ujawniła piosenkarka, prześladowczyni wcześniej stalkowała inną znaną wokalistkę. - Byłyśmy w kontakcie. Metody były te same. Mam nadzieję, że w tym momencie nie męczy kolejnej ofiary - zaznaczyła w rozmowie z Olszewską. Stalkerka zakończyła swoje działania dopiero kiedy Rey opowiedziała publicznie o tym, co ją spotkało.

Niestety na jednym przypadku nękania się nie skończyło. Pewien mężczyzna, jak podkreśla wokalistka, "ubzdurał sobie, że będzie jej menadżerem". - Sprawa innego zupełnie nieznanego mi (jak się domyślam) mężczyzny jest już zgłoszona na policji po tym, jak groził mi i mojemu przyjacielowi werbalnie przez telefon. Nie chcę mówić o postępowaniu - wyznała Rey i dodała: - W każdym razie są to problemy, które w dzisiejszych czasach przybierają na sile i nie wiadomo, jak sobie z tym radzić. Po kilka razy dziennie otrzymujesz wiadomości na zmianę - raz gloryfikujące cię a za godzinę mieszające cię z błotem. Zaburzają poczucie bezpieczeństwa, przychodzą też w nocy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta