Rano rozchodzą się do swoich domów. Nie mieszka z mężem

Rano rozchodzą się do swoich domów. Nie mieszka z mężem

Są razem, choć mieszkają osobno
Są razem, choć mieszkają osobno
Źródło zdjęć: © Instagram | biancaturetsky
14.06.2023 16:16, aktualizacja: 15.06.2023 07:51

Bianca Turetsky i jej mąż mieszkają w oddzielnych mieszkaniach. Choć mocno się kochają, nie zdecydowali się, by dzielić wspólnie przestrzeń. Twierdzą, że to sekret ich szczęśliwego małżeństwa.

Kobieta wierzy, że znalazła klucz do szczęśliwego małżeństwa. Chodzi o mieszkanie osobno. Niektórzy ich znajomi uważają, że to dziwne, ale oni nie przejmują się komentarzami, a nawet twierdzą, że inni im zwyczajnie zazdroszczą.

Na ich drodze stanął kot

Bianca Turetsky, autorka bestsellerów z Brooklynu w Nowym Jorku i jej mąż, dr Peter Bach pobrali się we wrześniu 2021 roku. Choć są razem już prawie sześć lat, nadal mieszkają osobno.

Gdy się poznali, 42-letnia Bianca była szczęśliwa, mieszkając samotnie w mieszkaniu ze swoją kotką Cleo. Podobnie jak 58-letni Peter, który mieszkał ze swoim nastoletnim synem. Najpierw na drodze do ich wspólnego zamieszkania stanął kot. Potomek Petera jest uczulony na sierść. Pozbycie się zwierzaka nie wchodziło w grę.

Mieszkanie osobno bardzo im się jednak spodobało. Choć nastolatek wyjechał już na studia, para nie zdecydowała się zamieszkać razem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mieszkanie osobno ma dla nich same zalety

Mieszkanie osobno to dla nich układ idealny. Para twierdzi, że dzięki temu każdy dzień jest niezwykły. - Jesteśmy razem od prawie sześciu lat, a jednak każdy zwykły wieczór wydaje się randką - twierdzi kobieta.

- Podążanie utartymi schematami nikogo nie uszczęśliwi. Dlaczego musimy żyć według starych konwencji? - mówiła Bianca w "Today". - Kto powiedział, jak powinno wyglądać dobre małżeństwo? - pyta retorycznie.

Czasami spędzają u siebie kilka nocy w tygodniu, a następnie wracają do własnych domów.

- Większość ludzi, którym opowiadamy o naszej niezwykłej sytuacji życiowej, dość szybko przechodzi od zdziwienia do ciekawości, a w niektórych przypadkach do odrobiny zazdrości – twierdzi kobieta.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta