Trwa ładowanie...
d34bagx

Redakcja WP Kobieta wybiera Kobiecy Samochód Roku Wirtualnej Polski

Mały i zwinny czy może duży i pakowny? Ważniejszy styl czy ergonomia? A może jedno i drugie? To tylko jedne z licznych kwestii, które były rozważane, podczas wyboru Kobiecego Samochodu Roku redakcji WP Kobieta. Jakie aspekty okazały się kluczowe, przekonacie się podczas Poznań Motor Show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
DS3 Crossback E-Tense
DS3 Crossback E-Tense (Autokult.pl, Fot: Konrad Skura)
d34bagx

40 samochodów w trzy dni. Tyle do dogłębnego poznania miały zespoły redakcyjne Autokult.pl i Autocentrum.pl podczas plebiscytu na Samochód Roku Wirtualnej Polski. Poza główną kategorią, poszczególne auta stanęły ze sobą w szranki w ośmiu grupach tematycznych. Do wyboru zwycięzcy jednej z nich – Kobiecego Samochodu Roku - została zaproszona redakcja WP Kobieta.

Lista samochodów, które w każdej kategorii walczyły o miano najlepszego, była z góry ustalona - to importerzy decydowali, które auta zgłosić do poszczególnych starć. Warunkiem dopuszczenia był rynkowy debiut pojazdów w 2019 roku, co oznacza, że cennik musiał zostać opublikowany jeszcze w ubiegłym roku.

W ocenie kandydatów istotne były nie tylko szyk i styl, ale także ergonomia, zwrotność, bezpieczeństwo czy pakowność. Nie bez znaczenia okazały się także charakter auta oraz obsługa i dostępność poszczególnych funkcji. Emocje czy rozsądek? Jaki samochód najbardziej przypadł do gustu redakcji WP Kobieta, przekonacie się podczas Poznań Motor Show. Poniżej przedstawiamy kandydatów, którzy starali się skraść serca jurorów:

  • DS3 Crossback E-Tense
DS3 Crossback E-Tense Autokult.pl
DS3 Crossback E-Tense (Autokult.pl, Fot: Konrad Skura)
Fiat 500X Sport Materiały prasowe
Fiat 500X Sport (Materiały prasowe)
  • Hyundai Kona Hybrid

Hyundai Kona Hybrid Autokult.pl
Hyundai Kona Hybrid (Autokult.pl, Fot: Konrad Skura)
  • Kia xCeed

Kia XCeed Autokult.pl
Kia XCeed (Autokult.pl, Fot: Konrad Skura)
  • Mercedes GLB

Mercedes-Benz GLB Autokult.pl
Mercedes-Benz GLB (Autokult.pl, Fot: Konrad Skura)
  • Skoda Citigo-e iV

Skoda Citigo-e iV Autokult.pl
Skoda Citigo-e iV (Autokult.pl, Fot: Konrad Skura)
d34bagx

Podziel się opinią

Share
d34bagx
d34bagx