Trwa ładowanie...

Renulkę w koronkowym body naciera starszy kolega. "Dawaj, a będzie ci dane"

W połowie maja w mediach zaczęły pojawiać się plotki, że Renata Kaczoruk rozstała się z Kubą Wojewódzkim. Choć żadna ze stron nie potwierdziła tych rewelacji, wszystko wskazuje na to, że były prawdziwe. Para nie była widziana razem od dawna. Dziś modelka wrzuciła do sieci osobliwy filmik.

Renulkę w koronkowym body naciera starszy kolega. "Dawaj, a będzie ci dane"Źródło: Instagram.com
d1duk79
d1duk79

Na nagraniu upublicznionym dziś przez Kaczoruk widać, jak mężczyzna w średnim wieku energicznie masuje uda rozpartej w fotelu 32-latki. Renata ma na sobie tylko bieliźniane body i szepcze do mężczyzny "masuj".

Z kolei koleżanka nagrywająca tę osobliwą scenkę rodzajową komentuje, że Renata masowała kolegę w samochodzie, a teraz się jej zwraca. Choć nietrudno tu o dwuznaczne skojarzenia należy przypuszczać, że to raczej element pracy nad sesją zdjęciową niż podryw na masaż ujędrniający uda. W tle widać rozstawiany sprzęt, a modelka otagowała zdjęcie słowem "campaign".

"Nogi godne gry w filmach Tarantino" - napisała jedna z czytelniczek, być może kojarząc sylwetkę Kaczoruk z Umą Thurman.

d1duk79

Chwilę później Kaczoruk dorzuciła swoim obserwatorom z Instagrama filmik na którym wije się nad brzegiem rzeki w białej, powłóczystej sukni z zaangażowaniem. Słowem weekend trochę niegrzeczny, ale jaki pracowity.

d1duk79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1duk79