Trwa ładowanie...
dgxwfnt

Robert Górski o swojej córce: "Dziecko to sposób na odkrycie sensu życia"

"Po powrocie z długiej trasy wstaje do dziecka, przewija je, karmi i kąpie. Zwariował na punkcie Maliny" - mówi Monika Sobień-Górska. Jej mąż Robert Górski wyjaśnia, jakim darem jest potomstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Górski niedawno został tatą
Robert Górski niedawno został tatą (ONS.pl)
dgxwfnt

Robert Górski jest świeżo upieczonym tatą. W wywiadzie dla magazynu "Viva" opowiedział, jak zmieniło się jego życie od tego momentu. "Ograniczyłem podróże, żeby być w domu. A ponieważ wiem, jak wygląda życie, gdy się ma małe dziecko, musiałem je sobie tylko przypomnieć, bo od narodzin Antka minęło 14 lat" - powiedział.

"Dla mnie to cudowna obserwacja, jak Monika z zaprzysięgłej bezdzietnej panny zmienia się w kochającą matkę" - podkreślił komik. "Monika pytała: 'Po co to dziecko? Wszystko się zmieni'. Tłumaczyłem, że dziecko to sposób na odkrycie sensu życia. I że to życie przedłuży, bo urodzi się następca podobny do nas" - zaznacza Górski.

Robert Górski i Monika Sobień-Górska - dziecko

Monika Sobień-Górska mówi, że nigdy nie widziała siebie w roli matki. "Chciałam mieć męża partnera. Ale bez dalszych konsekwencji. Uważałam, że nie wszyscy muszą mieć dzieci. A ja nie mam do nich podejścia" - stwierdza. Jednak jej podejście zmieniło się, gdy poznała Roberta. "Widząc jego gotowość do wejścia w związek, pomyślałam, że nie będę musiała przemeblowywać całego mojego świata, bo Robert nie będzie wywierał na mnie presji" - podkreśla.

dgxwfnt

Wyznała, że nigdy nie była szczęśliwsza niż teraz i bardzo pokochała macierzyństwo. "Nasza córka jest wspaniała i naprawdę nie daje nam w kość. Przesypia noce i prawie cały czas się śmieje. Zupełnie jak jej stary" - żartuje dziennikarka. Zdradziła, że jej mąż zwariował na punkcie Maliny. "Nawet po powrocie z długiej trasy wstaje do dziecka, przewija je, karmi i kąpie" - mówi.

Robert Górski - małżeństwo

Zapytana o plotki dotyczące rozbicia małżeństwa Górskiego, jego żona odpowiada stanowczo: "Robert nigdy nie miał żony i niczego mu nie rozbiłam". "Monika jest moją pierwszą i ostatnią żoną" - podkreślił komik. "Nie znałam sytuacji Roberta. Byłam przekonana, że jest związany z mamą swojego syna Antka. Ale powiedział, że rozstał się z nią o wiele wcześniej" - wyjaśnia Monika.

dgxwfnt

Zobacz także: Paulina Młynarska o dzieciństwie. "Wszystko w życiu jest po coś"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dgxwfnt

Podziel się opinią

Share

dgxwfnt

dgxwfnt