GwiazdyRosie O’Donnell była molestowana jako dziecko. Oskarża ojca

Rosie O’Donnell była molestowana jako dziecko. Oskarża ojca

Rosie O’Donnell była molestowana jako dziecko. Oskarża ojca
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
14.03.2019 13:50, aktualizacja: 14.03.2019 14:40

Rosie O’Donnell, amerykańska aktorka ujawnia, że jako dziecko była molestowana przez ojca. Jak twierdzi, ten bardzo wcześnie zaczął wykorzystywać ją seksualnie. Mężczyzna zmarł w 2015 r.

Wkrótce na amerykańskim rynku ukaże się książka "Ladies Who Punch: The Explosive Inside Story of ‘The View’". Rosie O’Donnell, współprowadząca wymieniony w tytule program, opowiada autorowi o molestowaniu w dzieciństwie. Nigdy wcześniej nie mówiła, czego doświadczyła.

Oprawcą aktorki komediowej miał być jej nieżyjący ojciec, Edward Joseph. "Zaczęło się bardzo wcześnie" – twierdzi 56-latka. Jak dodaje, przestał ją wykorzystywać, gdy zmarła jej matka.

"To nie jest coś, o czym lubię rozmawiać. Oczywiście, zmieniło mnie to. Każde dziecko, które znajduje się w takiej sytuacji, zwłaszcza gdy sprawcą jest ktoś z rodziny, czuje się bezsilne i bez wyjścia" – mówi autorowi książki.

Jak podkreśla O’Donnell, jedyną osobą, jakiej można zaufać i powiedzieć o krzywdzie, jest osoba, która krzywdzi. Przez wiele lat aktorka łączyła to, co ją spotkało z tym, jak potem postrzegała swoje ciało.

"Sądzę, że ono próbowało mnie chronić. Czułam się od niego odcięta. Nie zwracałam na nie uwagi. Nie chcesz go kochać, bo w jakiś sposób mnie zdradziło" – tłumaczy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (79)
Zobacz także