Trwa ładowanie...
d455paf

Rośnie kolejna gwiazda estrady. Basia Kurdej-Szatan śpiewa z córką w wannie

Jak jeden mąż zakochaliśmy się w "blondynce z reklamy Playa". Potem odkryliśmy, że męża to ona już ma i że nazywa się Barbara Kurdej-Szatan (blondynka, nie mąż). Para ma córeczkę Hanię. Wczoraj na Instagramie aktorka opublikowała filmik ze wspólnej kąpieli z dziewczynką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeszcze kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan bawiła się z mężem w Grecji.
Jeszcze kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan bawiła się z mężem w Grecji. (Instagram.com)
d455paf

Choć fani orientowali się, że Barbara Kurdej-Szatan ma dziecko, po raz pierwszy twarz 6-latki aktorka pokazała dopiero w zeszłym roku. Chciała, żeby mała miała elementarne zrozumienie, co robi mama i tego, że opublikowane zdjęcie oglądają też inni ludzie. Mimo to Kurdej-Szatan daleko do matek-celebrytek, które swoje kariery podpierają macierzyństwem. Z Hanią pokazuje się rzadko, również na Instagramie.

Kurdej-Szatan dopiero co wróciła z krótkiego urlopu w Grecji. Pod nieobiecność rodziców Hania pozostała pod opieką dziadków. Wczoraj wieczorem stęsknione matka i córka wzięły razem kąpiel, a aktorka postanowiła podzielić się z obserwatorami nagraniem, na którym kąpią się razem i śpiewają fragment piosenki z disneyowskiej bajki "Vaiana: skarb Oceanu".

Mała Hania w duecie z mamą wypada nie tylko uroczo, ale po prostu dobrze, co rzecz jasna nie umknęło uwadze komentujących. Całe szczęście, że Basia Kurdej-Szatan zdecydowała się na ten śmiały krok, inaczej niemymi słuchaczami chwytającego za serce duetu byłyby tylko płytki azulejo.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d455paf

Podziel się opinią

Share
d455paf
d455paf