GwiazdyRóżnice wieku w związkach polskich gwiazd. Antoninę Turnau i Marka Kondrata dzieli 38 lat

Różnice wieku w związkach polskich gwiazd. Antoninę Turnau i Marka Kondrata dzieli 38 lat

Różnice wieku w związkach polskich gwiazd. Antoninę Turnau i Marka Kondrata dzieli 38 lat
Źródło zdjęć: © Forum

15.10.2018 09:19, aktual.: 15.10.2018 13:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polskie gwiazdy udowadniają, że miłość jest ślepa – nie zna granic i nie liczy lat. Różnica wieku między niektórymi parami może jednak zaskoczyć. W jednym ze związków wynosi aż 38 lat.

Antoninę Turnau (30 l.) i Marka Kondrata (68 l.) dzieli 38 lat
Antonina Turnau i Marek Kondrat to jedna z najpopularniejszych polskich par. Wszystko za sprawą różnicy wieku między małżonkami – dzieli ich aż 38 lat. Wygląda jednak na to, że nawet tak duża różnica nie przeszkodziła w zbudowaniu szczęśliwego związku. W marcu tego roku para powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko, co uczyniło Kondrata jednym z najstarszych ojców polskiego showbiznesu.

Nataszę Urbańską (41 l.) i Janusza Józefowicza (59 l.) dzieli 18 lat
Początki związku aktorki z reżyserem nie były łatwe – ona miała 15 lat, on 33. Był jej przełożonym, a przy tym miał rodzinę. Przez wiele lat nie odwzajemniał uczucia Nataszy. Mimo to parze udało się stanąć na ślubnym kobiercu. W tym roku świętowali 10. rocznicę ślubu.

Elżbietę Janicką (61 l.) i Stanisława Janickiego (85 l.) dzieli 24 lata
Znany prezenter TVP i pisarz, Stanisław Janicki, w wieku 84 lat postanowił ożenić się po raz drugi. Swoją wybrankę poznał 30 lat temu, jednak oboje byli wtedy w związkach. Wszystko zmieniło się w 2014 roku. Janicki kilka lat po śmierci żony postanowił odnowić kontakt z Elżbietą i tak narodziło się ich uczucie.

Te pary z pewnością udowadniają, że różnica wieku nie ma znaczenia, a szczęśliwy związek można zbudować niezależnie od tego, ile ma się lat.

Znasz podobna historię? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także