Trwa ładowanie...

Rozwód Gatesów. Bill komentuje doniesienia o detektywie, który miał go śledzić na zlecenie żony

Melinda Gates złożyła pozew o rozwód z mężem Billem Gatesem po 27 latach małżeństwa. Tuż po tym pojawiły się doniesienia, że zleciła prywatnemu detektywowi śledzenie męża, gdy byli w separacji. Teraz Melinda komentuje te pogłoski.

Bill i Melinda Gates są już po rozwodzieBill i Melinda Gates są już po rozwodzieŹródło: Getty Images, fot: Getty Images
d1t995g
d1t995g

3 maja Gatesowie poinformowali świat, że się rozwodzą. Bill i Melinda byli małżeństwem przez 27 lat. Przez cały ten czas stworzyli wiele wspólnych projektów, w tym założyli fundację.

Od tego czasu co chwilę dowiadujemy się nowych rzeczy na temat rozstania Gatesów. Wyszło na jaw, że miliarder w przeszłości miał wieloletni romans z pracownicą Microsoftu. Co więcej, Melinda chciała odejść od męża już dwa lata temu, ale według "People" para zdecydowała się poczekać z rozwodem do momentu, aż ich córka skończy 18 lat.

Miała zatrudnić detektywa

Według opublikowanej w poniedziałek w "Vanity Fair" historii, dwie osoby "zaznajomione z sytuacją" Gatesów wskazały, że "ktoś z kręgu Melindy pracował z prywatnym detektywem prowadzącym do złożenia wniosku [rozwód Melindy], o czym zamierzają poinformować opinię publiczną".

Jednak rzecznik Billa Gatesa całkowicie temu zaprzeczył. Przekazał to w oświadczeniu opublikowanym w "Vanity Fair".

d1t995g

"To całkowity fałsz. Ani Melinda, ani nikt pod jej kierunkiem nigdy nie zatrudniał prywatnego detektywa" - przekazał.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Sadzenie roślin w czerwcu. Sprawdź, jakie prace ogrodowe warto teraz wykonać

d1t995g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t995g