Trwa ładowanie...
d2v36sg

Ryszard Czarnecki czekał na samolot. Zdjął buty i wtedy powstało zdjęcie

Ryszard Czarnecki, jak na ważnego polityka przystało, nie stoi w kolejkach na lotnisku. Ostatnio czekał na samolot w pokoju dla VIP-ów. Poczuł się tak komfortowo, że zdjął buty - fotografia jego skarpetek jest teraz hitem w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Czarnecki zaliczył wpadkę
Ryszard Czarnecki zaliczył wpadkę (East News)
d2v36sg

Chwila relaksu należy się każdemu, zwłaszcza, kiedy pełni się tak ważną funkcję jak Ryszard Czarnecki. Polityk bez skrępowania zdjął buty, nie bacząc, że jest w miejscu publicznym. Zapomniał też chyba o tym, że nie wyglądają one najlepiej. Zdjęcie zostało przesłane przez Krzysztofa Marka Moskwę administratorom fanpage'a "Nie lubię PiS-u".

Gdyby polityk wiedział, że zostanie sfotografowany, mógłby lepiej się przygotować do wojaży. Dzisiaj internauci nie mogą powstrzymać się od złośliwych komentarzy. Mocno przetarte skarpetki pokazywane w salonce VIP, rzeczywiście nie świadczą dobrze o Czarneckim. A może o nas? W końcu to z naszych podatków się utrzymuje.

Komentujący nie czują się jednak winni. "Wstyd - żadnej klasy", "Dziury w skarpetkach jak niegdyś szef banku światowego. Dobra zmiana", "Te skarpety to aluzja, że szykuje się, zgodnie z wolą suwerena, do odejścia w samych dziurawych skarpetkach", "No prawdziwy VIP" – piszą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2v36sg

Podziel się opinią

Share
d2v36sg
d2v36sg