ycipk-2c55lz

Ryszard Czarnecki czekał na samolot. Zdjął buty i wtedy powstało zdjęcie

Ryszard Czarnecki, jak na ważnego polityka przystało, nie stoi w kolejkach na lotnisku. Ostatnio czekał na samolot w pokoju dla VIP-ów. Poczuł się tak komfortowo, że zdjął buty - fotografia jego skarpetek jest teraz hitem w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Czarnecki zaliczył wpadkę
Ryszard Czarnecki zaliczył wpadkę (East News)
ycipk-2c55lz

Chwila relaksu należy się każdemu, zwłaszcza, kiedy pełni się tak ważną funkcję jak Ryszard Czarnecki. Polityk bez skrępowania zdjął buty, nie bacząc, że jest w miejscu publicznym. Zapomniał też chyba o tym, że nie wyglądają one najlepiej. Zdjęcie zostało przesłane przez Krzysztofa Marka Moskwę administratorom fanpage'a "Nie lubię PiS-u".

Gdyby polityk wiedział, że zostanie sfotografowany, mógłby lepiej się przygotować do wojaży. Dzisiaj internauci nie mogą powstrzymać się od złośliwych komentarzy. Mocno przetarte skarpetki pokazywane w salonce VIP, rzeczywiście nie świadczą dobrze o Czarneckim. A może o nas? W końcu to z naszych podatków się utrzymuje.

ycipk-2c55lz

Komentujący nie czują się jednak winni. "Wstyd - żadnej klasy", "Dziury w skarpetkach jak niegdyś szef banku światowego. Dobra zmiana", "Te skarpety to aluzja, że szykuje się, zgodnie z wolą suwerena, do odejścia w samych dziurawych skarpetkach", "No prawdziwy VIP" – piszą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c55lz

ycipk-2c55lz
ycipk-2c55lz