Trwa ładowanie...
d10nbzt

Ryszard Rynkowski wspiera Annę Dymną. Wszystko dla dobra męża aktorki

Ryszard Rynkowski od wielu lat przyjaźni się z aktorką Anną Dymną. Jeszcze niedawno to aktorka starała się pomóc wokaliście, ale obecnie role się zamieniły. Tym razem Rynkowski zaoferował wsparcie bliskiej znajomej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Rynkowski pomaga Annie Dymnej.
Ryszard Rynkowski pomaga Annie Dymnej. (ONS.pl)
d10nbzt

Pandemia nie jest łaskawa dla wielu przedsiębiorstw i fundacji, o czym przekonał się niedawno Ryszard Rynkowski. Przyjaciółka wokalisty Anna Dymna nie pozostawiła go na pastwę losu i zaoferowała nieocenioną pomoc. Podopieczni aktorki z fundacji "Mimo Wszystko" skorzystali z fachowej rehabilitacji w klinice Rynkowskiego. Jak się okazuje, dobro powraca ze zdwojoną siłą.

Ciężka sytuacja u Anny Dymnej

W połowie października mąż Anny Dymnej Krzysztof Orzechowski trafił do jednego z krakowskich szpitali w ciężkim stanie. Aktorka niezwykle mocno przeżyła chorobę męża, ponieważ znajduje się on w grupie podwyższonego ryzyka z powodu znacznie osłabionej odporności.

d10nbzt

Aktorka wyznała tygodnikowi "Na Żywo", że lekarze walczyli przez cały czas o zdrowie oraz życie jej męża, dzięki czemu jest już z nim lepiej. Niestety wciąż istnieje duże ryzyko możliwych powikłań, które mogą go dotknąć.

"Powolutku wyrównuje mu się oddech, co jest bardzo ważne. Wszystko jest na dobrej drodze. Czekam na niego tutaj, w naszym domu. Ja wciąż jestem negatywna i chciałabym, żeby tak zostało" - dodaje Anna Dymna.

Przeczytaj:W dobie pandemii zatrudnij nianię… on-line

Przyjaciele na dobre i na złe

Anna Dymna na szczęście może liczyć na wsparcie przyjaciół, zwłaszcza Ryszarda Rynkowskiego. Wokalista jest współwłaścicielem centrum rehabilitacyjnego – w ten sposób chciał zapewnić sobie przyszłość na emeryturze. Centrum w Brodnicy oferuje wiele możliwych terapii dla osób tego potrzebujących.

d10nbzt

Ryszard Rynkowski jest w stanie wszystko zorganizować, aby zapewnić mężowi swojej przyjaciółki odpowiednią opiekę i wsparcie dla jego szybszego powrotu do zdrowia oraz sprawności. Dymna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli przyjdzie taka potrzeba, wokalista nie zostawi jej w potrzebie.

"Ważne jest mieć przyjaciół i móc na nich liczyć. To dodaje skrzydeł i pozwala wierzyć w ludzi, ich dobro i wielkie serce, takie jak ma Rysiu" - komentuje aktorka na łamach "Na Żywo".

Przyjaźń Anny Dymny i Ryszarda Rynkowskiego naprawdę jest godna podziwu.

Sprawdź:Trzech policjantów przenosi kobietę jak przedmiot. "Za to, że sobie stałam po prostu?"

d10nbzt

Zobacz:Marcin Dubieniecki o działaniach prokuratury. Nie przebiera w słowach

Dr Zaczyński: to nie jest miejsce do komentowania działań lekarzy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d10nbzt

Podziel się opinią

Share
d10nbzt
d10nbzt