GwiazdySalma Hayek gwiazdą magazynu "Allure"

Salma Hayek gwiazdą magazynu "Allure"

Salma Hayek gwiazdą magazynu "Allure"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

16.07.2015 06:46, aktual.: 20.07.2015 07:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O Salmie Hayek spokojnie można napisać, że ma wszystko. Upragnione dziecko, sławę, nieprzeciętną urodę, wymarzoną karierę w Hollywood oraz nieprzyzwoicie bogatego męża.

O Salmie Hayekspokojnie można napisać, że ma wszystko. Upragnione dziecko, sławę, nieprzeciętną urodę, wymarzoną karierę w Hollywood oraz nieprzyzwoicie bogatego męża.

Francois-Henri Pinault to trzeci najbogatszy człowiek we Francji, do którego należy połowa najbardziej znanych domów mody na świecie (Alexander McQueen, Bottega Veneta, Gucci, Balenciaga, Stella McCartney, Saint Laurent Paris, Louis Vuitton). Biorąc pod uwagę, że aktorka od zawsze uchodziła za modową ignorantkę, związek tej dwójki dla wielu, także ludzi z bliskiego otoczenia Hayek, wydało się niemożliwy. A jednak, na przekór wszystkim, para od 6 lat jest małżeństwem i wspólnie wychowują 6-letnią córkę Valentinę.

(( bigphoto http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35421/collageslama.jpeg #source=(fot.Allure)

))

O rodzinnej sielance, o pracy w fundacji Kering, która walczy o prawa kobiet na całym świecie, o modzie oraz recepcie na młody wygląd, aktorka opowiada na łamach sierpniowego numeru magazynu “Allure”. Rozmowa opatrzona została także przepięknymi portretami, których autorem jest jeden z najlepszych fotografów mody, Patrick Demarschelier.

Patrząc na zdjęcia z najnowszego edytorialu Hayek, aż trudno uwierzyć, że aktorka we wrześniu skończy 49 lat .

(( bigphoto http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35421/55a6bf911900002600b8696f.jpeg #source=(fot. Allure)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (69)
Zobacz także