Blisko ludziSandra Kubicka cieszy się z życia w pojedynkę. "Facet nie jest mi do tego potrzebny"

Sandra Kubicka cieszy się z życia w pojedynkę. "Facet nie jest mi do tego potrzebny"

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło zdjęć: © East News

07.04.2021 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sandra Kubicka to polska modelka, która ostatnie kilkanaście lat spędziła w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do Polski kupiła dom na wsi i m.in. wzięła udział w tanecznym show, dzięki któremu zyskała rozpoznawalność w kraju. Dziś gwiazda zastrzega, że nie szuka miłości, cieszy się z życia, jako singielka.

Choć jeszcze niedawno Sandra Kubicka pisała, że bardzo żałuje, że jeszcze nie została mamą, dziś chwali sobie życie singielki. Ostatnie miesiące były dla modelki pełne zwrotów akcji, być może dlatego życie w pojedynkę obecnie służy Kubickiej.

Sandra Kubicka woli grać w PlayStation

Piękna modelka wiele lat spędziła w USA, pracowała i mieszkała w Miami. W ubiegłoroczne wakacje na stałe wróciła jednak do kraju. Zbiegło się to z bardzo głośnym rozstaniem Kubickiej z jej ówczesnym narzeczonym Kaio Alves Goncalve. Mężczyzna pochodzi z Brazylii i prowadzi własne biznesy, m.in. doradza w branży IT. Para była zaręczona.

Jednym z pierwszych etapów powrotu do Polski był zakup przez Kubicką domu na wsi. W rozmowie z "Faktem" modelka zdradziła, że spokojne życie jej służy. Wcześniej miała nadzieję, że wyleczy złamane serce, wchodząc w kolejny związek.

"Tyle się dzieje ostatnio w moim życiu, że na razie naprawdę facet mi niepotrzebny. Jeszcze jak byłam w Miami, trochę czułam się samotna i nawet chciałam znowu spotkać wyjątkowego mężczyznę i się zakochać. Ale wróciłam do Polski i szybko mi minęło" – powiedziała celebrytka.

Dopytywana, jak teraz zapatruje się na nowe związki i relacje, odpowiedziała, że mężczyzna, nie jest jej do niczego potrzebny. "Ostatnio kupiłam sobie PlayStation i jestem zachwycona. Mogę zalogować się w internecie i grać z bliskimi znajomymi" – wyznała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (73)
Zobacz także