Trwa ładowanie...

Sandra Kubicka zarabiała więcej, niż jej partnerzy. Mówi, z czym to się wiąże

Sandra Kubicka przyznała, że spotykała się z mężczyznami, którzy zarabiali mniej od niej. Niestety kończyło się to zazwyczaj tym, że partnerzy próbowali "podładować swoje ego". Mieli na to jeden konkretny sposób.

Sandra Kubicka wspomina związki z partnerami, którzy zarabiali mniej od niej Sandra Kubicka wspomina związki z partnerami, którzy zarabiali mniej od niej Źródło: AKPA
d828d09
d828d09

Sandra Kubicka często podkreśla, że na swój sukces zapracowała ciężką pracą. Modelka czasem wspomina moment, kiedy miała na koncie zaledwie kilkaset złotych. Kupiła wówczas bilet w jedną stronę, który odmienił jej życie. Obecnie influencerka nie może narzekać na brak pracy i środków na utrzymanie, jednak jej samodzielność w przeszłości była powodem zazdrości ze strony... partnerów. Kubicka o takich zachowaniach mówi jedno.

"Kiedy kobieta nosi spodnie "

Sandra w szczerej rozmowie przyznała, że w przeszłości zdarzało się jej spotykać z mężczyznami, którzy zarabiali mniej od niej. I choć dla samej Kubickiej nie stanowiło to żadnego problemu, druga strona niestety często nie radziła sobie z taką sytuacją.

- Mówiłam, żebyśmy polecieli na wakacje, ale on mówił, że nie ma. Nie mówiłam, "ja zapłacę", tylko "ja mogę zapłacić, co moje, to twoje" - wyznała w rozmowie z Plejadą.

d828d09

Niestety dobre serce i podejście modelki do finansów nie spotykało się z uznaniem wśród byłych partnerów.

- Pomimo że robiłam to w miły sposób, to chyba to boli męskie ego, kiedy kobieta nosi spodnie w związku. Ja nie chciałam tego robić, ale to naprawdę nie działa. Prędzej czy później mężczyzna musi podładować swoje ego i najczęściej kończy się to zdradą - zauważyła, analizując swoje wspomnienia.

Sandra Kubicka i Baron mają kryzys?

W sieci pojawiło się sporo plotek dotyczących obecnej relacji Sandry. Sama influencerka postanowiła jednak szybko odnieść się do sprawy i wyjaśnić to, co zostało niedopowiedziane.

d828d09

- Nie było żadnego kryzysu. My jesteśmy z Alkiem w swoim związku, cieszymy się sobą. Takie negowanie w kółko i zadawanie tych samych pytań czasami jest męczące. Potrzebowałam zrobić sobie przerwę. Zrobiłam krótką przerwę i nagle mamy kryzys, więc to głupota totalna. Jesteśmy zakochani, zaraz obchodzimy rocznicę. Jest super - podkreśliła, udzielając komentarza dla reporterki portalu Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Sandra Kubicka o rzekomym kryzysie w związku: "Jesteśmy ze sobą rok, i co teraz?"

d828d09
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d828d09