Trwa ładowanie...

Sandra Kubicka chce kupić dom. Tłumaczy, dlaczego nie uwzględnia w planach Barona

Sandra Kubicka wyznała, że chciałaby mieć własny dom na Majorce. Podkreśla jednak, że planuje samodzielną inwestycję. Dlaczego nie zamierza kupować domu z partnerem?

Sandra Kubicka planuje samodzielną inwestycję Sandra Kubicka planuje samodzielną inwestycję Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1vip6m
d1vip6m

Związek Sandry Kubickiej oraz Alka Barona wciąż się rozwija. Modelka trzyma się pewnych zasad w ważnych kwestiach, których nie zamierza, jak na razie, przekraczać. W rozmowie z reporterem wyznała, że planuje spełnić swoje marzenie i kupić dom na Majorce. Za inwestycję zamierza zapłacić sama z ważnego powodu.

Sandra Kubicka marzy o własnych czterech kątach na pięknej wyspie

Kubicka i Baron spędzili ostatni urlop właśnie na Majorce. Celebrytka w rozmowie z portalem Jastrząb Post podkreśliła, że to miejsce jest dla niej wyjątkowo bliskie i chciałaby tutaj częściej przyjeżdżać. Dodała, że wielu jej znajomych posiada domy na południu Europy m.in. w Hiszpanii czy Marbelli. Sandrze marzy się własne wakacyjne lokum na Majorce i poczyniła w tym kierunku kilka kroków.

d1vip6m

- Rozglądam się, bo chciałabym żyć na dwa domy. Chciałabym kupić tam dom. Zaczęłam patrzeć, co jest na rynku, i bardzo dużo moich znajomych wyprowadza się do Hiszpanii, do Marbelli, a ja nie chcę być tam, gdzie są wszyscy, więc pomyślałam sobie o Majorce i przypomniałam sobie, że jestem bardzo zakochana w tej wyspie - tłumaczyła.

Kubicka podkreśliła, że dom planuje zakupić sama z ważnego powodu.

"Nie jesteśmy małżeństwem"

Celebrytka wyznała, że w pewnym sensie uczy się na własnych błędach. W poprzednim związku miała wspólny dom z narzeczonym. Dlatego też, kiedy postanowiła zakupić nieruchomość na Majorce, wiedziała, że będzie to jej prywatna inwestycja.

d1vip6m

- Nie jesteśmy małżeństwem. Nauczyłam się w swoim życiu po swoim poprzednim związku, że nie ważne jak dobrze jest między nami, muszę siebie stawiać pierwszą i myśleć o sobie. Nie jest priorytetem to, co partner chce, tylko muszę myśleć o swoim szczęściu. Ja zawsze stawiałam swoich partnerów na pierwszym miejscu - podkreśliła.

Reporter zapytał modelkę, jaka była reakcja Barona na jej pomysł i co jej powiedział.

- Nic. Powiedziałam mu, że chce mieć dom na Majorce i tyle. Może kupić drugi w innym kraju - dodała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

#JestemWszechmocna. WP Kobieta rusza z drugą odsłoną swojej akcji

d1vip6m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vip6m