GwiazdySharon Stone ma nowego partnera. Poznała go w Polsce

Sharon Stone ma nowego partnera. Poznała go w Polsce

Sharon Stone ma nowego partnera. Poznała go w Polsce
Źródło zdjęć: © Forum
03.01.2019 08:49, aktualizacja: 03.01.2019 15:41

Na początku grudnia media obiegły zdjęcia 60-letniej Sharon Stone w towarzystwie młodszego o 10 lat dziennikarza Enzo Cursio. Połączyła ich chęć niesienia pomocy i... wizyta w Polsce.

Stone znana jest ze swojej działalności charytatywnej – od lat walczy o prawa mniejszości seksualnych, bierze udział w akcjach na rzecz badań nad AIDS, wirusem HIV oraz nad rakiem piersi, wspiera regiony dotknięte kataklizmami. Nic powinno więc dziwić, że jej obecny partner, Enzo Cursio, od lat walczy o humanitarne traktowanie emigrantów i był nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla.

Okazuje się, że aktorka poznała Cursio w Polsce. Jak podaje tygodnik "Życie na Gorąco", do ich pierwszego spotkania doszło w 2013 roku w Warszawie, podczas Szczytu Noblistów. Stone odbierała wtedy Nagrodę Pokoju za "solidarne działanie na rzecz ludzi walczących z tragedią HIV i AIDS oraz za niesienie im nadziei".

Obraz
© Forum

W 2017 roku, gdy księżna Kate i książę William ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka, pojawiły się plotki, że być może do poczęcia doszło podczas wizyty w Polsce. Choć te informacje nie zostały nigdy potwierdzone, wygląda na to, że podróże do naszego kraju łączą ludzi.

Źródło: "Życie na Gorąco"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (117)
Zobacz także