GwiazdySą niemal identyczne. Joanna Moro ma siostrę bliźniaczkę?

Są niemal identyczne. Joanna Moro ma siostrę bliźniaczkę?

Joanna Moro pokazała piękną siostrę.
Joanna Moro pokazała piękną siostrę.

10.05.2021 08:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Moro to aktorka, która zasłynęła tytułową rolą w serialu "Anna German". Pochodzi z Litwy, ale razem z rodziną mieszka w Warszawie. Do stolicy Polski przyjechała w 2003 roku, aby studiować aktorstwo – ostatecznie zdecydowała się tutaj osiedlić. Jak się okazuje, Moro ma także młodszą siostrę Kamilę, która jest niemal jej lustrzanym odbiciem.

Niedawno Joanna Moro chwaliła się wakacjami w Egipcie, dokąd pojechała z mężem oraz trójką dzieci. Aktorka dosyć szybko została zganiona przez internautów za zagraniczne wakacje, ponieważ jeszcze kilka miesięcy wcześniej przekonywała, że to dość ryzykowny pomysł i odradzała urlopy w egzotycznych miejscach innym aktorom.

"Bliźniaczka" Moro

Joanna Moro bardzo często korzysta z Instagrama, gdzie wrzuca różnego rodzaju zdjęcia. Przede wszystkim skupia się na publikacji fotek z dziećmi, w szczególności z najmłodszą pociechą Ewą. Aktorka uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną, co wcale nie dziwi jej fanów. Jednak ze względu na pandemię nie widuje za często bliskich mieszkających na Litwie.

Aktorka kojarzona z serialową Anną German co prawda grywała w wielu produkcjach filmowych czy telewizyjnych, ale jak na razie nie powtórzyła sukcesu, jak przy biograficznym serialu. Dość często Moro chwali się w social mediach swoją piękną sylwetką oraz pokazuje fascynację morsowaniem.

Niewiele osób wie, że Moro ma także młodszą siostrę Kamilę, która mieszka cały czas na Litwie. Niedawno dzięki poluzowaniu obostrzeń, siostry spotkały się w Polsce. Zazwyczaj spędzają ze sobą każde wakacje, ale w ubiegłym roku nie było to możliwe ze względu na ciążę Kamili oraz oczywiście pandemię.

Niedawno w końcu nadrobiły zaległości i zdjęcia ze spotkania pojawiły się na Instagramie. Na nagraniu Joanna i Kamila świetnie bawiły się na plaży nad Zalewem Zegrzyńskim. Niewątpliwie rzuca się w oczy uderzające podobieństwo obu sióstr – na niektórych ujęciach wyglądają jak bliźniaczki.

Kamila Moro-Jankovska nie poszła w ślady starszej siostry. Ma na Litwie własną firmę zajmującą się sprzedażą mebli ogrodowych. Ma męża i troje dzieci, a wnioskując ze zdjęć wrzucanych przez nią na Instagram, podobnie jak siostra jest bardzo rodzinna i uwielbia wstawiać fotki z dziećmi. Razem z Joanną mogą pochwalić się także podobnymi figurami oraz zamiłowaniami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)