ModaSłodkie niespodzianki. Kreatywnie i niebanalnie na Dzień Matki

Słodkie niespodzianki. Kreatywnie i niebanalnie na Dzień Matki

Słodkie niespodzianki. Kreatywnie i niebanalnie na Dzień Matki
Źródło zdjęć: © Chocolissimo Polska
19.05.2020 10:10, aktualizacja: 19.05.2020 12:57

Jeśli brak ci inspiracji na upominek z okazji Dnia Matki, skorzystaj z ładnych i smacznych figurek w ciekawych kształtach. Perspektywa podarowania mamie słodkiego BMW lub oryginalnego gadżetu z czekolady wypadnie zdecydowanie ciekawiej i zabawniej od zwykłych kwiatów.

Upominek dla wielbicielki słodkości

Kobiety lubią być zaskakiwane, bez względu na wiek i zainteresowania. W przyszły wtorek dokładnie za tydzień, czyli 26 maja, obchodzone jest święto jednej z zapewne najważniejszych kobiet w twoim życiu, czyli mamy. Klasyczny bukiet tulipanów na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy, podobnie jak każdy inny drobiazg, dobre słowo dodające otuchy w trudnych chwilach czy nawet zwykły SMS. Jeśli szukasz czegoś, co dodatkowo umili jej to święto lub zwyczajnie rozśmieszy, sięgnij po nietypowe rozwiązania.

Obraz
© Chocolissimo

Kobieta z klasą i poczuciem humoru doceni taki drobiazg

Muzyka, moda, uroda, sport, ogrodnictwo, jeździectwo, technologie – każda mama ma na pewno swoją pasję, choćby najmniejszą. Jeśli chcesz, aby poczuła, że prezent został wybrany z myślą o niej, a nie o prezencie "na szybko", wykaż się wiedzą i zaskocz ją. Czekoladki w kształcie instrumentów muzycznych lub kobiecych gadżetów to nie tylko efektowne łakocie, ale też czekolada wysokiej jakości, czyli gładka, chrupiąca, smaczna i bardzo aromatyczna.

Szukasz symbolicznego upominku dla mamy, która zawsze wygląda elegancko, ale nie możecie się spotkać osobiście? Wyślij jej eleganckie czółenko z czekolady lub słodkie stokrotki. Pośpiesz się, bo zamówienie z dostawą pod wskazany adres powinno zostać złożone do piątku, aby na pewno dotarło na czas.

Ciekawy upominek w przystępnej cenie

Kaseta z czekolady dla mamy, która w dawnych latach miała ich spora kolekcję, narzędzia, jeśli lubi pomajsterkować albo pad do gry, jeśli czasem lubicie zagrać w coś razem. Kreatywne podejście do upominków to nie zawsze skok na bungee czy lot balonem. Skromne, acz efektowne upominki doceniają też te osoby, które nie chcą kosztownych upominków, gdyż te uchodzą czasem za zobowiązujące. Dobry prezent nie musi być drogi.

Obraz
© Chocolissimo

Zaskocz ją ciekawym upominkiem

Jeśli w ofercie czekoladowych figurek nie ma tego, czego akurat szukasz, możesz kreatywnie podejść do samych życzeń. Słodki telegram zastąpi lakoniczne: "wszystkiego najlepszego", tabliczka czekolady z waszym wspólnym zdjęciem z wakacji przywoła miłe wspomnienia, a pudełko pralin z dedykacją na opakowaniu zaskoczy i elegancką, solidną oprawą i słodką zawartością w postaci ręcznie robionych pralin.

Obraz

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne. Rozwój serwisu zależy od naszych czytelników. Wspierasz nas, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.