GwiazdySmaszcz chwali się genialnym synem. Wylicza jego umiejętności

Smaszcz chwali się genialnym synem. Wylicza jego umiejętności

Paulina Smaszcz z synem
Paulina Smaszcz z synem
Źródło zdjęć: © Instagram @paulina.smaszcz
09.04.2021 09:06

Paulina Smaszcz pęka z dumy, ponieważ jej starszy syn Franciszek jest niezwykle utalentowanym młodym człowiekiem. Przyznała, że bardzo za nim tęskni, bo na co dzień żyją na odległość.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem przez 23 lata, rozwiedli się w styczniu 2020 roku. Doczekali się dwóch synów 24-letniego Franciszka i 15-letniego Juliana. Starszy z chłopaków, choć jest już dorosły, to pilnie strzeże swojej prywatności i niewiele wiadomo na jego temat. Smaszcz postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy. Przyznała na Instagramie, że Franek daje jej wiele powodów do dumy.

Syn Pauliny Smaszcz zna pięć języków

Franciszek Kurzajewski ukończył niedawno prestiżowe studia za granicą. Dumna mama zachwyca się na Instagramie jego umiejętnościami i podkreśla, że chłopak nie tylko zna biegle kilka języków, ale również wszystko, co osiągnął, zawdzięcza wyłącznie sobie. Nie prosił o pomoc rodziców.

"Skończył takie trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie 5 języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją" - pochwaliła się Paulina Smaszcz.

Gwiazda dodała także, że bardzo doskwiera jej tęsknota za Frankiem. Rzadko się widują, ponieważ chłopak nie mieszka w Polsce, ale na szczęście mają ze sobą fantastyczny kontakt i codziennie rozmawiają. Dzięki temu łatwiej znieść rozłąkę.

"Razem z tatą Franka i bratem Julkiem bardzo za nim tęsknimy, kochamy, martwimy się i wspieramy każdy życiowy wybór. Jest tak daleko, a w naszych sercach i rozmowach jest tak blisko każdego dnia" - dodała Smaszcz.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl