Smutne doniesienia o ich związku. "Trudne dni"

Smutne doniesienia o ich związku. "Trudne dni"

Cichopek i Kurzajewski przechodzą kryzys?
Cichopek i Kurzajewski przechodzą kryzys?
Źródło zdjęć: © AKPA
23.06.2023 08:11, aktualizacja: 23.06.2023 09:06

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku miesięcy są oficjalnie w związku. Para chętnie pokazuje się razem na Instagramie i bryluje podczas imprez branżowych. Jak donoszą media, okazuje się jednak, że ich szczęście wisi na włosku.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili swój związek kilka miesięcy temu. Para chętnie pokazuje się razem w mediach społecznościowych, m.in. relacjonując wspólne podróże. Razem pojawiają się też na branżowych imprezach.

Cichopek i Kurzajewski mają problemy? Chodzi o Smaszcz

Jak jednak donosi "Świat gwiazd", powołując się na źródło z bliskiego otoczenia pary, Cichopek i Kurzajewski mogą teraz mierzyć się z dużymi trudnościami.

"Kasia i Maciek przeżywają trudne dni. Jest to próba dla ich związku. Obydwoje mają świadomość, że Paulina wszelkimi sposobami stara się popsuć tę miłość. Jest piekielnie zazdrosna i żądna zemsty. Od każdego ze znajomych słyszą, że mówi o nich złe rzeczy. Dochodzą do nich różne plotki, których starają się nie przyjmować do siebie, ale nie jest im łatwo" - miał przekazać informator portalu.

"Świat gwiazd" podkreśla, że Katarzyna Cichopek postanowiła pozwać byłą żonę swojego ukochanego, ale to nie zrobiło na niej dużego wrażenia. Przeciwnie – zdaniem informatora pozew raczej ją rozjuszył. "Pozew, który dostała Paulina, tak ją rozsierdził, że zaczęła atakować ich na wszystkich frontach. Paulina nie ma przyjaciół, którzy potrafią ją tonować" - mówi źródło w "Świecie gwiazd".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Paulina Smaszcz ujawniła związek Cichopek i Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz w zeszłym roku wpłynęła na to, że Cichopek i Kurzajewski ujawnili, że są w związku. W ostatnich miesiącach często odnosiła się w mediach społecznościowych do zachowania byłego męża oraz jego nowej partnerki.

W styczniu opublikowała wpis z okazji urodzin Kurzajewskiego. "Życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie 'drugiej młodości', a ja nie wiem, czy to dla ciebie dobre, bo znam cię od 25 lat" - napisała. Podkreśliła też, że czasu oszukać się nie da, dlatego życzy, by były mąż kolejne lata przeżywał jako doświadczony 50-latek.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl