Stanęła na scenie w złotej sukni. Wyglądała jak milion dolarów

Stanęła na scenie w złotej sukni. Wyglądała jak milion dolarów

Sandra Kubicka w wieczorowej stylizacji
Sandra Kubicka w wieczorowej stylizacji
Źródło zdjęć: © East News | Wojciech Olkusnik
04.11.2023 13:05, aktualizacja: 04.11.2023 14:14

"Gotowi na finał?" - zapytała Sandra Kubicka. Ubrana w złotą suknię z wysokim rozcięciem i "dziurą" na brzuchu, była bezkonkurencyjna tego wieczoru. Nawet w momencie, w którym wymieniła eleganckie szpilki na buty, których podobno nienawidzą mężczyźni.

To był jej pierwszy raz. Sandra Kubicka poprowadziła muzyczne show na żywo, tym samym kończąc przygodę z programem "Rytmy Dwójki". Gwiazda wyznała, że coś się kończy, a coś zaczyna - pozostawiając fanów w ciekawości. Złota kreacja, którą prowadząca włożyła na scenę, wyglądała obłędnie w świetle reflektorów. Nawet Izabella Krzan, prawdziwa weteranka na scenie i gwiazda stacji TVP, tym razem musiała ustąpić miejsca na pierwszym planie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Komfort ponad perfekcją

"Ja już czasy 'chcesz być piękna, musisz cierpieć' mam za sobą" - wyznała Kubicka, wymieniając złote szpilki na puchowe, miękkie i przytulne śniegowce. Przez chwilę gwiazda wyglądała tak, jakby dół stylizacji wyrwany był z zupełnie innej bajki, a diwa Hollywood weszła w romans z bywalczynią alpejskich resortów. Jednak kilka sekund komfortu okazało się ważniejsze niż perfekcja.

Sandra Kubicka na finale programu "Rytmy Dwójki"
Sandra Kubicka na finale programu "Rytmy Dwójki"© Instagram | sandrakubicka

Tym razem triumfowało złoto

Izabella Krzan sięgnęła po srebro, a Sandra Kubicka po złoto - w przeciwieństwie do pierwszego odcinka programu "Rytmy Dwójki", w którym to Kubicka lśniła w odcieniu aluminium.

Sandra Kubicka w złotej sukni
Sandra Kubicka w złotej sukni© Instagram | sandrakubicka

Gwiazda zaprezentowała efektowną suknię w towarzystwie gładko zaczesanych do tyłów włosów i szminki w kolorze wina, oddając cześć ponadczasowej i wieczorowej elegancji.

Sandra Kubicka na finale programu "Rytmy Dwójki"
Sandra Kubicka na finale programu "Rytmy Dwójki"© Instagram | sandrakubicka

Wysokie rozcięcie wyeksponowało nogę. Zaś asymetryczna luka na brzuchu idealnie wpisała się w obowiązujące trendy, które w tym sezonie za cel obrały sobie najróżniejsze kombinacje wokół damskiej talii. Długi rękaw idealnie zrównoważył zmysłowy charakter sukni, wnosząc dawkę klasycznej elegancji.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron na finale programu "Rytmy Dwójki"
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron na finale programu "Rytmy Dwójki"© Instagram | sandrakubicka

Obiektywy skierowane były na parę

Sandra Kubicka pozowała do zdjęć ze swoim partnerem, Aleksandrem Milwiw-Baronem, który nie odrywał wzroku od ukochanej. Aż miło popatrzeć, jak złoto powraca na szczyt w swojej eleganckiej i nieprzekombinowanej postaci.

Sandra Kubicka z partnerem na finale programu "Rytmy Dwójki"
Sandra Kubicka z partnerem na finale programu "Rytmy Dwójki"© Instagram | sandrakubicka

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta