GwiazdyStefano Terrazzino o ślubie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Pomoże im w tanecznej choreografii?

Stefano Terrazzino o ślubie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Pomoże im w tanecznej choreografii?

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
Źródło zdjęć: © East News | Mateusz Jagielski
16.03.2022 20:09, aktualizacja: 16.03.2022 20:34

Stefano Terrazzino i Julia Wieniawa są bliskimi przyjaciółmi. Tancerz nie ukrywa, że z przyjemnością pomógłby aktorce w tanecznych przygotowaniach do ślubu z Nikodemem Rozbickim.

Choć Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem dopiero od 2020 r., to od początku tworzenia relacji, byli pewni swojego uczucia. Niemal od razu zamieszkali razem, a kilka miesięcy temu zakupili uroczego pieska. Aktorka nie ma wątpliwości - Rozbicki to definitywnie "ten jedyny".

Wielka miłość

- Jestem po prostu pewna Nikodema. Nie mam nic do ukrycia. Jesteśmy zakochani i jest super. (...) Ja od Nikodema bardzo dużo się uczę, jest przeinteligentnym człowiekiem, oczytanym. (…) Generalnie on ma w sobie taki talent, że jak się go pozna, to się każdy w nim zakochuje i wszyscy go od razu po prostu uwielbiają. Nie było inaczej ze mną - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Ślub Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

I pomimo faktu, że zakochani konsekwentnie unikają tematu zamążpójścia, to były nauczyciel tańca Wieniawy uchylił rąbka tajemnicy na temat potencjalnych planów aktorskiej pary. W rozmowie z Jastrząb Post Stefano Terrazzino zdradził, że to być może on pomoże gwieździe w przygotowaniu ślubnej choreografii tanecznej.

- Julia zawsze może na mnie liczyć. W wielu rzeczach tanecznych od razu do mnie dzwoni. Jeżeli będzie pierwszy taniec – pytanie, czy kiedykolwiek się ożeni, bo już współczesne myślenie jest takie, że passe jest się żenić. No, ale chętnie. Chociaż zależy od sytuacji. Zależy, w którym roku to będzie, zależy od piosenek, które są modne. (...) Julia kocha Dirty Dancing. Ale to ona kocha. Zobaczymy, co chciałby jej partner. To jest naprawdę kompleksowa rzecz. Trudno powiedzieć. Na pewno coś, co będzie bliskie i chętnie pomogę - podsumował Włoch.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także